Top moderna sporta zāle Griķu pamatskolai 7

Celtnieki no firmas «RRKP būve» cītīgi rosās Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas pagalmā. Pašlaik te rit zemes darbi, lai varētu sagatavot pamatus un līdz ziemai pabeigtu skolas sporta zāli.Kopējās objekta izmaksas ir ap 900 000 latu. Ceraukstes pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Feldmanis stāsta, ka pašvaldība šīm mērķim paņēmusi kredītu uz 25 gadiem: «Skatījāmies, vai nav iespēja startēt kādos ES projektos vai arī cerēt uz valsts atbalstu, diemžēl nekas nesanāca. Valsts investīciju apjomi ir samazināti, naudu piešķir tikai iesāktu būvju pabeigšanai. Par savu objektu un kredīta apjomiem esam informējuši arī topošā Bauskas novada pašvaldības.»Griķu pamatskolas direktore Daiga Vīlipa stāsta, ka jaunajā piebūvē būs moderna sporta zāle, kuras spēļu laukums ir 850 kvadrātmetru. Vienā malā būs ierīkots skrejceļš ar mīksto segumu, paredzēta vieta arī tāllekšanas sektoram. J. Feldmanis teic, ka šāda sporta zāle rajonā būs vienīgā: «Objekts top, domājot, ka to varēs izmantot arī kādām sacensībām, treniņnometnēm. Ja reiz būvē zāli, tad arī prātīgi ir paredzēt vietu tribīnēm.»D. Vīlipa stāsta, ka piebūvi ar veco skolas ēku savienos gaitenis. Jaunajā korpusā būs telpas sākumskolas klasēm, arī moderni aprīkots datorkabinets. Ir vēlme ierīkot arī trenažieru zāli, atvēlēt telpu psihologam. Gaitenī, kas savienos abas ēkas, būs skolas galvenā ieeja.Pedagogi cer, ka celtnieki darbus pabeigs laikus, tad ziemas brīvdienās no mazās skolas, kas atrodas pāris kilometru tālāk, šeit pārvietos sākumklašu aprīkojumu. Līdz ar to Ceraukstē būs papildu vietas bērnudārzam. Ideja par sporta zāles celtniecību pie Griķu pamatskolas Ceraukstē virmoja jau sen. Līdz beidzot pašreizējie deputāti sadūšojās kārtot kredītu. Tādējādi šīgada beigās rajons kļūs bagātāks par vēl vienu modernu sporta zāli. «Maija beigās, kad objektā jau sāka ierasties pirmie celtnieki, skolēni bija kā spārnos. Vairāki pildīja darbiņu, kurā attēloja topošās sporta zāles aprises,» atceras direktore. Gandarīta par topošo objektu ir arī sporta skolotāja Ināra Klimoviča: «Būs pavisam citas iespējas vadīt sporta stundas. Bērniem būs te ko darīt arī vakaros, vasarās. Tas kopumā uzlabos mikroklimatu ciematā.»

Pievieno komentāru

Komentāri 7

no malas

skrāpēt uz papīra arī vajag prast un jāzin, kur skrāpējumu iesniegt, lai to kāds ņem vērā. Guna 6 gadus skrāpēja un vēra dāžādas durvis vaļā. Cik labi, ka viss rezultātā sanāca!
Nu tagad Daigai viss smagums uz pleciem. Katra direktore izturēja savu rūpi. Jo svarīgi ir kaut ko dabūt un vēl ar vien ir aktuāli dabūto noturēt un attīstīt. takā Daiga malacis. Lai pietiek spēka un enerģijas! Lai radošais gars un sievišķīgais šarms palīdz virzīt Griķu dzīvi. Lai visiem Griķos optimisms un patīk jaunās telpas, lai katrs iegulda to ko spēj.

pirms 12 gadiem, 2008.11.07 22:02

ceraukstiete

Visu cieņu direktorei Daigai Vilipai,mes ar tevim,viss grutakais darbs tika viņai,un galvenais darbs iesakt darit darbus a ne skrapet uz papira....

pirms 12 gadiem, 2008.06.20 16:35

ceraukstiete..

Ja kas Guna Gausiņa pasen jau nav skolas direktore. Tagad tā ir Daiga Vīlipa..

pirms 12 gadiem, 2008.06.18 17:55

ramona

Vecsauliešiem varu novēlēt, lai direktors būtu tikpat darbīgs, ieinteresēts un entuziasma pilns kā Guna Gausiņa.

pirms 12 gadiem, 2008.06.18 11:26

ramona

Prieks par Griķiem, bet jāmin, ka pašvaldība un tās vadītājs nepelnīti plūc laurus. Galveno darbu, lai būtu šāda sporta zāle, ieguldīja nu jau bijusī direktore Guna Gausiņa. Cīnījās kā Dons Kihots ar pašvaldību, ar deputātiem, ar ministriju ierēdņiem, savu panāca. Bet tagad izrādās, ka lielie nopelni ir pagastvecim. Kaut kā skumji. Mūsu valstī ļoti daudzi māk uzkrāt politisko kapitālu un "labo darbu" slavu uz citu nopelniem.

pirms 12 gadiem, 2008.06.18 11:25

vecsauliete

Laimīgie! Arī mēs gribētu, lai Vecsaules pašvaldība beidzot pieņem lēmumu būvēt sporta zāli Vecsaules skolā. Patiess prieks, ka ir pašvaldības, kas rūpējas par to, lai izaugtu veselīga un sportiska jaunatne.

pirms 12 gadiem, 2008.06.18 10:48

Vietējās ziņas