Traģiski gājis bojā Bauskas ūdensmotosportists Didzis Jovaiša

29 gadu vecumā Codē nelaimes gadījumā bojā gājis ūdensmotosportists, ātrumlaivu braucējs Didzis Jovaiša, apliecinājusi viņa sacensību biedrene – Latvijas ātrumlaivu braucēja Ieva Millere. Sportists mūžībā aizsaukts svētdienas, 3. novembra, dienas pirmajā pusē, ziņo portāls Jauns.lv.

«Jā, Didzis tik tiešām gāja bojā savās mājās - Bauskā. Tas nebija saistīts ne ar treniņiem, ne sporta sacensībām. Tas bija nelaimes gadījums. Viņš bija mans bērnības draugs, puisis, kuram vēl ilgi, ilgi bija jādzīvo,» portālam Jauns.lv paziņoja Millere.

«Bauskas Dzīves» rīcībā esošā informācija liecina, ka Javoiša varētu būt gājis bojā, izbraucienā ar bagiju.  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā informēja, ka traģiskais negadījums noticis Codes pagastā, pie kādām garāžām, kad 1990.gadā dzimušais nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību un tas apgāzies. Vadītājs gājis bojā notikuma vietā.

Policijā uzvēra, ka braucamajam nav bijušas valsts reģistrācijas numura zīmes, kā arī vīrietis braucis bez ķiveres.

Sociālajā tīklā «Facebook» pie Didža Jovaišas un viņa draudzenes Evitas Rūtiņas profila virknējas līdzjūtības no tiem, kuri viņu pazina. Jovaiša nodarbojās ar ūdensmoto sportu, startējot komandā «Mēmeles sports» un piedaloties Latvijas un arī Eiropas čempionātos ūdens motorsportā. Pirms pāris nedēļām 29. dzimšanas dienu nosvinējušais Jovaiša ir šī gada Latvijas čempions FR 1000 klasē.


Vietējās ziņas