Trešdien mūspusē sāksies «Pasaules garšu ceļojums» 1

No rītdienas, 11.marta, līdz 5.aprīlim Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar uzņēmējiem organizēs pasākumu «Pasaules garšu ceļojums», kurā savu dalību apstiprinājuši septiņi Bauskas apkārtnes ēdināšanas uzņēmumi, portālu informēja centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Viņa atklāja, ka katru nedēļu kādā no ēdināšanas vietām būs iespēja nobaudīt konkrētās valsts ēdienu un izjust arī šīs valsts atmosfēru.

Anglijas garšas piedāvās kafejnīca «Upene» Iecavā, bet viesu nams «Baltā māja» Pilsrundālē organizēs īpašu pasākumu veltītu Indijai. Kafejnīcā «Ozollāde» Rundāles pilī turpināsies Francijas nedēļa, jo ēdināšanas uzņēmums ir iesaistījies «Goude de France» pasākumā, bet Gruzijas gardumi būs baudāmi kafejnīcā «Bērzkalni» Bauskas novada Bērzkalnu ciemā.

Austrijas virtuvi galdā cels atpūtas komplekss «Miķelis» Uzvarā, savukārt aktivitātes noslēgsies atpūtas kompleksā «Rožmalas» Ceraukstes pagastā ar Nīderlandes un ASV valstu piedāvājumu, kā arī Bauskas restorānā «Mūza», kur varēs baudīt Itālijas ēdienus.

Bauskas puses ēdinātāji pirms sešiem gadiem apvienojās un divreiz gadā uz Latvijas, Lietuvas un Igaunijas neatkarības svētkiem organizēja «Bauskas patriotisko kafejnīcu nedēļu», piedāvājot gan vietējiem, gan viesiem nobaudīt šo valstu ēdienus. Pasākumu atzinīgi novērtēja vietējie iedzīvotāji, tāpēc šogad tika lemts gatavot dažādu valstu ēdienus atbilstoši vēsturiskajai piederībai vai interesēm, skaidroja I. Turkupole-Zilpure.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas