Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs baušķenieki Bauskas vecpilsētā atver bāru «Montana» 80

Šodien, 14. februārī, Bauskas vecpilsētā durvis ver jauna atpūtas vieta – bārs «Montana», kas iemājojusi priekšgājēja «Easy» bāra telpās Rīgas ielā. Līdz šim bijuši vairāki mēģinājumi «reanimēt» šajā iestādījumā kādu rūpalu, taču bez pozitīva rezultāta.

Trīs baušķenieki – Kārlis Vitkovskis, brāļi Kristaps un Hārdijs Brūveri – ir apņēmības pilni, lai sevis un arī pilsētnieku labā radītu pievilcīgu, drošu, patīkamas gaisotnes piepildītu vietu, kur komfortabli var uzturēties dažāda vecuma ļaudis. Puiši atzīst, ka priekšgājēja sliktā slava par labu nenākot, taču tāpēc esot lielāks izaicinājums, lai pierādītu pretējo.


«Mēs neesam franšīze, mums nav bagāta investora, neuzņemamies arī kredītsaistības. Diemžēl, lai arī kā mēs negribētu likt akcentu uz alkoholu, sākumā tas būs vienīgais peļņu nesošais avots. Ar galda spēlēm mēs naudu nenopelnīsim,» paziņo K. Brūvers un apliecina, ka apzinās riskus un to, ka, iespējams, ne pirmajā, ne otrajā darbības gadā finanšu rādītāji nebūs milzīgos plusos. 

Ieceres ir skaidras arī attīstībai. Nākamo plānots atvērt virtuvi, lai izlīdzinātu alkohola pārdošanas ietekmi uz ieņēmumiem. «Montanā» gaidāmi kino vakari, amatieru un pusprofesionālie biljarda turnīri, dažādi jauniešu pasākumi un citas aktivitātes. K. Brūvers spriež, ka labs variants būtu deju zāli un bāru pārcelt uz pagrabtelpām, pirmajā stāvā atstāt ēstuvi, bet otrajā– dažādot sportiskās aktivitātes. Tomēr, lai pagrabu savestu kārtībā, nepieciešamas prāvas investīcijas, tālab sākotnēji būšot labi, ja jaunie uzņēmēji atgūs vismaz savus ieguldījumus un nedomās par to, kā samaksāt rēķinus. «Neesam nekādi biznesmeņi, drīzāk entuziasti,» smej K. Brūvers.

Paredzēts, ka bārs «Montana» strādās katru dienu, piedāvājot atspirdzinājumus, kā arī uzkodas. Otrajā stāvā būs divi biljarda galdi, gaisa hokejs, šautriņas, tiks uzstādīts arī boksa aparāts, kur varēs izlikt uzkrāto enerģiju. Pa dienu gaidīta arī jaunāka publika, bet vakarā ieeja tikai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma. Plānots, ka «Montana» darbosies līdz pusnaktij, piektdienās un sestdienās – līdz pat rītam. Nedēļas nogalēs iecerēti dzīvās mūzikas vakari, kā arī diskotēkas. Ieejas maksa pieci eiro noteikta stiprajam dzimumam, bet daiļā dzimuma pārstāves atbrīvotas no maksas.

Svinīgā atklāšana būs nākampiektdien, 21. februārī, kad uzstāsies Bauskas puses mākslinieki, kuri piedalījušies TV šovā «X faktors» un citos projektos. Konkrētās personas vēl tiekot precizētas. Kārtību nodrošinās nopietna apsardze no Rīgas. K. Vitkovskis piebilda, ka klientus alkohola vai narkotisko vielu reibumā telpās neielaidīs. Jābūt gataviem uz pārbaudēm ar alkometru. Tāpat tiks sekots arī apģērbam, personām treniņbiksēs un čībās šeit vieta neatradīsies. «Varbūt beigās mēs šeit paliksim četratā, bet ir jāsaprot jau pirmajā reizē, ka uzsvars tiek likts uz kārtību un drošību. Negribam pieļaut iepriekšējās kļūdas, lai neiedomājas, ka viss būs pa vecam. Ja izrādīsies, ka šādi Bauskas publika neprot uzvesties, nekas cits neatliks kā iestādījumu slēgt, un vietējie varēs turpināt izklaidēties mašīnās vai braukt uz Jelgavu un Rīgu,» rezumē K. Brūvers.

Vairāk par šo tematu lasiet piektdienas, 14. februāra, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 80

asgh

Atkal viens otram dauzīs ķobi. Neko vairāk no Bauskas publikas nesagaidīsi.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 14:16

Jānis

Nu ko lai saka, turieties veči, būs ok.

Malači.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 14:57

Julijāns

Raksta autoram zeme cilvēcisks līmenis, tik pat liels cik kluba saimniekiem.
Tonijs Montāna filmā kļuva par ietekmīgu narkobaronu. Nedomāju, ka šādi slavinoši stāsti, kuri ir ietekmējusi jauniešus no bāriņa kļūt par narkobaroniem ir jāraksta presē.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 16:23

?

Ja tirgos zāli, tad jau ilgi nevilks,vai tad policijā visi korumpēti?

pirms 11 dienām, 2020.02.14 18:07

Janka

Es nekad mūžā šajā vietā neko tādu nevērtu vaļā. Tur pat Easy smaka saglabājusies, samazgas jau gāžas bāram vēl nedarbojoties.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 18:10

80’s kino fanāts

Nosaukums “Montanā” un bildes ar Tony Montana no filmas “scarface”. Šai iestādei ir kāda 80’s atmosfēra ? Tas būtu ļoti forši

pirms 11 dienām, 2020.02.14 20:32

Montana meita

Puiši malači, galvenais turēt visu līmenī nevis tiekties pēc vieglākas naudas. Mūsu pilsētā jābūt ar ļoti stipriem nerviem, lai turētu līmenī kāda Jūs to vēlaties.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 21:50

Es

Intereses pēc nupat nobraucu garām. Ārpusē neviens nedrūzmējās, četras beibes dūmoja pie automašīnas, bet Dambja laukums gan bij pilns. Tā nu sanāk, ka vislabāk baušķiem tusēt pa mašīnām.

pirms 11 dienām, 2020.02.14 22:58

Laura

Biju šodien uz klubu! Apsardze labāku nevar vēlēties. Tiešam stingra cerēsim kad tā būs turpmāk un apsardze nemainīsies. ????

pirms 11 dienām, 2020.02.15 05:31

Ak

Nu bet klope nebija? Kā tik drūmas telpas var patikt?

pirms 11 dienām, 2020.02.15 06:02

Laura

Protams kad Bauska varoņi gribēja kauties tik viņi tika laicīgi izmesti pa durvīm, ka arī redzēju kad stipri iedzerušus iekšā nelaida! ????
Tā tik turpināt.

pirms 10 dienām, 2020.02.15 09:35

Teqila

Vakar tur bija gan jēgu pārdzēruši,gan treniņbiksēs utt.tākā tukša ***ana no puišu puses.

pirms 10 dienām, 2020.02.15 10:36

Juuu

Ko tad tu gaidiji no kārtējā gaģušņika.. Liktenis sen nolemts tur.. tai dzertuvei.

pirms 9 dienām, 2020.02.16 21:57

...!...

Ja tā būs Rīgas apsardze " Taipan" , kas brīvdienās sēž un klanās Čibera priekšā, tad nebūs normālas vietas, kur atpūsties. Gribētos jau cerēt, ka būs atpūtas vieta, ne grautiņu iestāde. Lai izdodas!

pirms 10 dienām, 2020.02.15 10:49

Laura

Nezinu kur tu redzēji kādu treniņ bikses,
Kad es biju pie 50cilvekiem kopumā varētu būt.

Ko jūs visi varat salīdzināt ar veco bāru, vai tiešām vaidzeja uzcelt speciāli jaunu svaigu telpu!
Pusē no gudrīšiem paši būs tie kas apmeklēs šo telpu, jums beidzot ir vieta kur aiziet atpūsties iedzert nevis sēdēt feniksā pie atkarīgiem spēlmaņiem!

Visu cieņu puišiem, apsargiem un tiem kas atbalsta puišus! Malači un lai tik kāpj uz augšu pa maziem solīšiem

pirms 10 dienām, 2020.02.15 11:45

....

Nebija tie taipanieši. Viens izskatījās pēc kāda cīkstona ar Lauzstam ausīm, no malas paskatījos ka strādā malači puikas gados jauni bet strādāja tiešām labi.

pirms 10 dienām, 2020.02.15 11:47

Mc...

Bija arī "Easy" laikā arī apsardzē puikas no Rīgas MMA cīkstoņi un ar visu to nevarēja tikt galā..... Viss ir atkarīgs no cilvēka intelekta kas apsardzē strādā un kam vēl piekrītu STIPRA NERVU SISTĒMA ir tiešām nepieciešama un tad jau būs OK! (Es tiešām ceru, ka zēniem izdosies tikt ar visu galā un atrisināt vienmēr visas problēmas...)

pirms 10 dienām, 2020.02.15 12:52

nu nesaprotu

Kurš tad īsti ir kurš-no kreisās vai vidū ( attēli 2. un 3.).Liekās , ka autori īsti tos jaunēkļus tā arī īsti neatpazīst , tāpēc arī min uz labu laimi. Nu tad tomēr-kurš ir kurš, ieviesiet taču vienreiz skaidrību.

pirms 10 dienām, 2020.02.15 13:57

Vietējās ziņas