Trīs pašvaldības piedalās «Dienās bez rindām» 1

Bauskas, Rundāles un Iecavas novada pašvaldība līdz 21. maijam piedalās valsts mēroga kampaņā «Dienas bez rindām», popularizējot pakalpojumus e-vidē.

Bauskas novada pašvaldībā apmeklētājiem pieejamas konsultācijas par e-pakalpojumiem, to lietošanu un priekšrocībām, «Bauskas Dzīvei» vēsta kampaņas «Valsts ir internetā» asistente Lauma Reinika. Rundāles novadā konsultācijas par e-pakalpojumiem var saņemt domē, pagasta pārvaldēs Viesturos un Svitenē, kā arī bibliotēkās Pilsrundālē, Vecrundālē, Bērstelē, Viesturos un Svitenē, kur ir izveidota uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēka.

Iecavas novada pašvaldībā konsultācijas pieejamas attālināti – ar tālruņu, e-pasta, sociālo mediju, mājaslapas starpniecību. Uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs sabiedrisko attiecību speciāliste. Vecumnieku novads kampaņā nepiedalās. Vairāk informācijas var atrast vietnē kampana.latvija.lv/e-jaunumi.

Bauskas novads e-vides attīstības līmeņa vērtējumā lielo novadu kategorijā starp 49 pašvaldībām ar iedzīvotāju skaitu virs 7000 ierindojies 32. vietā ar 36,24 punktiem no 100 maksimāli iespējamiem, liecina pētījuma dati vietnē eindekss.lv. Vecumnieku novads ir 34. ar 35,46 punktiem, Iecavas novads – 40. vietā ar 31,58 punktiem.

Rundāles novads e-indeksā ir piektais labākais 58 mazo novadu grupā ar iedzīvotāju skaitu zem 7000, e-vides attīstība tajā novērtēta ar 47,03 punktiem no 100 iespējamiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jautājums

Kāpēc tad Vecumnieku novads nepiedalās? Nevar vai nespēj?

pirms 5 gadiem, 2015.05.18 18:09

Vietējās ziņas