Trīs velosipēdisti reibumā vienā dienā pieķerti Rundāles pagastā 4

Bauskas novada Īslīces pagastā 28. martā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,55 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Arī Rundāles novada Rundāles pagastā 28. martā kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,09 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Rundāles novada Rundāles pagastā 28. martā vēl kāds riteņbraucējs bija 1,64 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Tajā pašā pagastā 28. martā sieviete stūrēja velosipēdu, būdama 2,24 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt Bauskā, Īslīces ielā, 28. martā vīrietis vadīja automašīnu «Honda», būdams 1,72 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā konstatēts, ka viņam nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. martā saņemta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā pieci par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Par automašīnas stūrēšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. martā saņemta informācija par 216 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 85 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 39 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena automašīnas zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

cīnītājs

Normāli,viņi piedalījās velotriālā.

pirms 20 dienām, 2021.03.29 22:16

Jebers ar Č

Dzirdēju dzirdēju, ja tevi noķer ar mašīnu reibumā un ir pietiekami nauda līdzi tad raportā raksta - pārvietojās ar velosipēdu.

pirms 20 dienām, 2021.03.30 14:08

plenn

janoskaidro veel- vai tik visi nav bijuši tusā!? un no dazadaam maajsaimniecibaam,., te vel buus papildu naudiņa Valsts kasē!

pirms 10 dienām, 2021.04.08 20:58

Vietējās ziņas