Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīspadsmit Bauskas ielām tiks izstrādāti rekonstrukcijas būvprojekti 15

Trīspadsmit Bauskas ielām - Pilskalna, Kraujas, Rīgas, 1.maija, Lauku, Sporta, Pionieru, Miera, Liepu, Kraujas, Mūsas, Skolas ielai un Brīvības bulvārim - šovasar tiks izstrādāti ielu rekonstrukcijas būvprojekti.Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece  informēja, ka pirms projektu izstrādes notika izpēte, lai noskaidrotu, kāds segums konkrētai ielai būtu vispiemērotākais. Galvenie kritēriji bija satiksmes intensitāte un kāda veida transports pa ielu pārvietojas - lielāks vieglā vai smagā autotransporta īpatsvars. Īpaši tiek domāts par gājēju ietvju un veloceliņu izbūvi, lai ērti un droši pārvietoties būtu ne tikai autovadītājiem, bet arī gājējiem un velosipēdistiem, kā arī par ātrumu ierobežojošu vaļņu izbūvi un auto stāvvietām. Pilskalna ielas projektā paredzēts rekonstruēt asfaltbetona ielas segumu, izbūvēt gājēju ietves, veloceliņus. Posmā no Uzvaras līdz Skolas ielai plānotas automašīnu stāvvietas. Pirms stadiona, kur pasākumu laikā notiek aktīva gājēju kustība, plānots ātrumu ierobežojošs valnis. Kraujas ielai, posmā no Zaļās ielas līdz Pilskalna ielai, rekonstruēs asfaltbetona ielas segumu un izbūvēs gājēju ietves turpinājumu ielas kreisajā pusē. Rīgas ielu uzlabos no Pasta ielas līdz dzīvojamai mājai Rīgas ielā 60. Ielai plānota ielas seguma pārbūve, segums - betona bruģakmens. No Biržu ielas līdz dzīvojamai mājai Rīgas ielā 60 papildus izbūvēs ietvi upes pusē. Brīvības bulvāri remontēs robežās no Dambja ielas līdz Uzvaras ielai. Tiks rekonstruēts ielas segums un gājēju ietves. Iedzīvotāju un pilsētas viesu ērtībai, ielas labajā pusē paredzētas autobusu stāvvietas, kreisajā pusē - stāvvietas vieglajām automašīnām. Ielām ar mazāku satiksmes intensitāti - 1.maija ielai, Lauku ielai, Sporta ielai, Pionieru ielai (posmā no Pilskalna līdz Krasta ielai), Miera ielai (no Pilskalna līdz Zemgaļu ielai), Mūsas ielai, Zemgaļu ielai un Skolas ielai (no Pilskalna līdz Zemgaļu ielai) - plānots rekonstruēt ielu segumu, uzklāt betona bruģa segumu, kas ir izdevīgāks no apsaimniekošanas viedokļa. Pēc būvprojektu izstrādes atkarībā no pieejamajiem finanšu līdzekļiem tiks sākta ielu rekonstrukcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

joņs

ko cepās ! projekti ir tikai izstrādāti, vai tos ieviesīs - domāju ka nē, a sola tikai tāpēc ka nāk vēlēšanas, ne to vien tik dzirdēsim. visskaistākā ir rīgas iela !

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 11:39

raimis

Ko tā vēlētāja murgo.Miera iela ir noasfaltēta līdz pilskalna ielai un tālāk nav.Paņem acis pierē un tad raksti

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 10:46

rrrrr

nu pie tiltaj au sākas darbi, vakar redzēju celtniekus ierodoties ar savām mājiņām.

pieņemu, ka ielas tika izvēlētas, kur tika veikti udens apsaimniekošanas darbi, tāpēc arī nav izvēlēta tā pati salātu ielu, protams, briesmīga.

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 07:34

Ja būvēs ceļus, par ko cels baseinu, jūs ko, kādi ceļi bija pirms 100 gadiem un , vai tad cilvēki nedzīvoja?????

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 07:24

kolužs

Balsojiet par Vienotību un labus ceļus jūs neredzēsiet,jo valdījām Bauskā 4 gadus un ceļus esam nolaiduši...

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 23:08

to vēlētāja

vai tev neliekas, ka šo, ar mazo satiksmi noslogoto ielu iedzīvotāji arī ir tādi paši nodokļu maksātāji, kā Rīgas ielas iedzīvotāji, tikai tas NĪN to "ekskluzīvo" dubļu un putekļu ielu iedzīvotājiem ir augstākais pilsētā. Par ko? Par pavasara un rudens šķīdoņiem, putekļu mākoņiem un peļķēm vasarās, no kurām tevi apšļāc no galvas līdz kājām, jo tādas greznības, kā trotuāra jau par to visaugstāko NĪN tām ielām nav paredzēts.

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 16:38

Es

Jā, jā, jā!!! Pa pagaidu tiltu jau braucam pāri Mūsai.........
Kā var nesolīt!

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 16:34

zemgaļu iela

un Zemgaļu iela no Pionieru ielas līdz Sporta ielai atkal paliks kā dubļu lauks???

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 16:33

vēlētāja

Pēc kādiem kritērijiem šīs ielas ir "izmeklētas"????Miera iela taču ir asfaltēta, vai tad nav gana laba???Salātu iela gan ir briesmīga nolāpīta, un satiksmes intensitāte, salīdziniet kāda?
Rīgas ielu, Pilskalna ielu, vajadzētu kā prioritāti, bet par pārējām gan vajadzētu nopietnāk izvērtēt, jo šis nav ielas ar intensīvu satiksmi. Un kur pazudusi Biržu iela, kura jau gadu desmitiem ir briesmīga???
Pēc šis informācijas avīzē atkal redzams, ka kaut ko "pabakstīs" katrai no ielām, bet līdz galam tā arī neizdarīs. Ja sāk, tad sāk no no ielas sākuma līdz beigām un saved visu teicamā kārtībā. Tā jau paaudžu paaudzes nomainīsies un neko pilnīgi padarītu neredzēs....

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 15:02

doma laba, pat iepriecinoša, jo beidzot.... ,bet kad sagaidāms reāls rezultāts?

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 15:02

dubļu bridējs

cik pavasara un rudens šķīdoņus vēl sagaidīs šo "grantēto" ielu iedzīvotāji, cik pāru apavu noplēsīs klumburējot pa šīm ielām ir vien visuvarenā ziņā, ne jau priekšvēlēšanu solījumu izpildi var gaidīt no vietējās varas. Tās ielas pēdējo 60 gadu laikā nav mainījušās, tikai pēdējo divu gadu laikā uz slikto pusi, pēc kanalizācijas un ūdensvada ievilkšanas darbiem. Varbūt kas mainīsies, lai noslēptu par ES naudu veikto darbu brāķi?

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 14:48

Vēlēšanas jau pēc paris dienām, kaut kas jau jāsāk solīt, kaut vai nākotnes formā, pēc tam kā būs, būs!!!! Kapēc jau pa ziemu netika veikti rekontrukciju būvprojeti, tagad jau darbiem bija jānotiek pilnā sparā, un ne jau šogad, bet jau kā ,minimums, pirms 3 gadiem!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 13:53

vēlētājs

Lūk, kad tiks izstrādāti un būvdarbi sākies, tad varēs arī runāt, jo kamēr izstrādās vēl 4 gadi paies un tad atkal izstrādās, ja, proatms, būs šitie paši lēmēji pie teikšanas !!!! Savādā šitiem viss notiek nākones formā: darīsim, izstrādāsim, veidosim, domāsim, risnāsim, bet kā līdz darbiem netiek tā netiek!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 13:49

Vietējās ziņas