Tūrisma akciju „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” rīkos arī nākamajā gadā

Attālinātā sanāksmē trešdien, 24.novembrī, tikās Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu un Bauskas novada pašvaldību vadītāji, vietnieki un tūrisma speciālisti, lai vienotos par tūrisma akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” 2022.gada koncepciju, vietnē www.tourism.bauska.lv informē Inese Turkupole-Zilpure, minētā projekta un Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja.

Plānots, ka 2022.gadā akcija notiks no 1.maija līdz 30.augustam, tās laikā būs jāapmeklē noteikti objekti gan Latvijā, gan Lietuvā. Tajos būs jāizpilda  dažādi uzdevumi, par to izpildi Tūrisma informācijas centrs akcijas kartē iespiedīs zīmogu.

Lai iesaistītu pēc iespējas vairāk akcijas dalībnieku, bez galvenajām balvām (4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem) paredzētas arī  vairāku līmeņu veicināšanas balvas, publicitātes pasākumi un reklāmas kampaņa.  

Vadības grupa lēma, ka nākošā sanāksme notiks klātienē janvāra vidu. Tās laikā tiks parakstīts sadarbības līgums un dots starts akcijas aktivitāšu ieviešanai, skaidro I. Turkupole-Zilpure

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas