Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma pulciņa dalībnieki dodas uz sacensībām Sējas novadā

Noslēdzas mācību gads Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) aktīvā tūrisma pulciņam. Tā dalībnieki kopā ar vadītāju Renāru Manuilovu dodas uz sacensībām Sējas novadā.

Bauskas BJC direktore Benita Svareniece informē, ka aktīvā tūrisma pulciņa dalībnieki pirmo mācību gadu noslēgs Latvijas skolēnu Vasaras spartakiādē sporta tūrismā. Sējas novadā viņi dažādas aktivitātēs piedalīsies 31. maijā un 1. jūnijā.

No Bauskas novada uz sacensībām dodas aktīvākie pulciņa dalībnieki: Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš, Marta Viktorija Žilinska, Roberts Krišjānis, Krists Burkovskis, Armands Jablunovskis, Valdis Sladzis, Ralfs Mežiels, Dāvis Mikelens, Roberts Mostovojs.

Divu dienu garumā paredzētas sacensības trīs disciplīnās. Pirmajā dienā dalībnieki startēs individuālajā tūrisma un komandu tūrisma tehnikā. Svētdien, 1. jūnijā, paredzēts kombinētais pārgājiens. Tajā dalībniekiem būs jādemonstrē dažādi orientēšanās sporta un tūrisma tehnikas paņēmieni, kā arī jāpilda novadpētniecības uzdevumi.

R. Manuilova vadītā pulciņa dalībnieki līdz šim guvuši pieredzi vairākās sacensībās sporta tūrismā un aktīvi apgūst nepieciešamās prasmes nodarbībās. R. Manuilova vadītās aktīvā tūrisma nodarbības varēs iepazīt un izbaudīt arī Bauskas BJC nometnes «Raibā gliemežu nedēļa» dalībnieki.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas