Turnīra tabulā florbola komandai «Bauska» priekšpēdējā vieta 3

Pēdējo vēl teorētisko iespēju cīnīties komandai «Bauska» par vietu «Elvi» florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs «aprakuši» pagājušās sezonas čempioni «Betsafe Oxdog Ulbroka», kas savā laukumā sagrāva baušķeniekus ar 12:3, gūstot sezonas pārliecinošāko panākumu.

Taisnību sakot, baušķenieki arī neizskatījās gatavi cīnīties par punktiem, jo ieradās uz spēli «īsā» sastāvā – 13 spēlētāju. Mājinieki rezultātu izveidoja jau mača pirmajā trešdaļā, uzvarot to ar 6:1, un turpinājumā neradās šaubas par iznākumu. Uzvarētāju labā vieni vārti, un viena rezultatīva piespēle baušķenieka Rolanda Kovaļevska kontā. Tā liecina floorball.lv informācija.

Baušķeniekiem vārtus guva brāļi Akmentiņi – divus Jānis, vienu reizi precīzs bija Māris. Pa rezultatīvai piespēlei Ģirtam Laugalim un Kristeram Tiltiņam. Par labāko «Bauskas» vienībā atzina vārtsargu Reini Kirilko. Turnīra tabulā baušķeniekiem ir priekšpēdējā vieta, un pēdējās trīs spēlēs tas nemainīsies – nedz mūsējie ar pašreizējiem 13 punktiem var panākt FBK «Valmiera», kam ir 23 punkti, nedz arī FK «Ogres vilki» ar savu vienu punktu var panākt baušķeniekus. Nākamā spēle būs Bauskā 9. februārī, kad sporta namā «Mēmele» spēle ar «Talsu NSS/Krauzers».

Tikmēr Latvijas 1. līgas B grupā vēl aizvien pa pēdējo vietu «kuļas» «SC «Mēmele»/Code» vienība, kas pēdējā spēlē «Mēmeles» sporta namā uzvarēja ar 6:5 «Kurši 2» komandu. Baušķenieki šoreiz bija papildinājuši vienību ar spēlētājiem, kas tikko bija spēlējuši virslīgas komandā, un tie arī noteica spēles toni – divi vārti un piespēle Aivim Barkovskim, pa vienai reizei precīzi bija Valts Smilga un Tomass Valts Jirgensons. Pa vieniem vārtiem guva Matīss Dulbe un Justs Baltmanis, pa divām rezultatīvām piespēlēm Guntaram Krukovskim un komandas spēlējošajam trenerim Ingum Panteļējevam.

Baušķeniekiem ir teorētiskas izredzes «apdzīt» «Saulkalni» – viņiem 16 punktu, bet mums – 14 punktu. Tomēr tad 9. februārī būs jāuzvar viena no grupas līderēm «Kuldīga/KNSS» un jācer, ka «Saulkalniem» nepaveiksies.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

atliek

ticēt,ka nūģi mobilizēsies un būs pēdējā vietā

pirms 2 gadiem, 2019.02.04 17:09

vērotājs

Ko dara treneris-N.GRUNCKIS un I.PANTAĻEJEVS?

pirms 2 gadiem, 2019.02.12 12:29

Vietējās ziņas