Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina apdzīvot bijušo Kristīgās skolas ēku 8

Šīs nedēļas domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumu par telpu piešķiršanu Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) diviem kolektīviem. Deju kopa «Mēmelīte» un vokālā studija «Miljons» turpmāk varēs mēģinājumus rīkot bijušās Kristīgās skolas telpās Rīgas ielā 8.Domes sēdē deputāti uzdeva iepirkumu nodaļai veikt vienkāršotās renovācijas būvdarbu iepirkumu. Otrā stāva deju zāles, kā arī trešā stāva zāles, garderobes, sanitārā mezgla remontam plānots izlietot ap 22 līdz 25 tūkstošiem latu. Līdzekļus iecerēts rast no pašvaldības šī gada budžeta. Par šo jautājumu domes sēdē daudz netika runāts, karstas diskusijas izvērtās pirms nedēļas finanšu komitejas sēdē. Deputāti atbalstīja ideju par telpu nodošanu BJC pārziņā, taču iebilda pret steidzamajiem remonta darbiem. Šāda iecere īpaši neapmierināja deputātu Alvi Feldmani. Viņš pauda neizpratni, kādēļ telpas tik steidzami jāremontē. «Kristīgās skolas bērni tur varēja mācīties, rīkot pasākumus vēl šopavasar, bet tagad BJC uzreiz vajag remontu. Lai ievācas, apgūst telpas, pamazām tās arī remontēsim,» tā sprieda A. Feldmanis. «Mums te daži laikam nesaprot, ka ir krīze. Es savulaik biju uz pasākumu tajā zālē, man kāja nekur neaizķērās. Būs labāki laiki, tad arī remontēsim,» tāda bija deputātes Veras Purmales nostāja. A. Novickis sacīja, ka nav jēgas telpas piešķirt BJC, ja tās nevar izremontēt. Viņš skaidroja, ka aptuveni par 22 - 25 tūkstošiem latu iecerēts veikt pašus nepieciešamākos remontdarbus. Zālē grīda ir lietojama, taču dejošanai tā nav piemērota. Tāpat ir jāiegādājas spoguļi, speciālais stienis. Nebūtu prātīgi šīs lietas likt telpā, kurā grīda, sienas ir morāli un fiziski nolietojušās. «Remonta tāmē nav iekļauts nekas ekskluzīvs, tikai pats nepieciešamākais,» skaidroja A. Novickis.Deputātu viedoklim iebilda arī izpilddirektore Dagnija Ludrika. Viņa sacīja, ka nav ekonomiski pareizi telpas turēt tukšas un maksāt par to apsaimniekošanu. Grīda zālē tiešām ir jālabo, tā nav piemērota dejošanai. Novada budžets pašlaik pildās labi, nauda minimālajiem remontdarbiem ir. Domes sēdē balsojumā par šo lēmumu atturējās deputāti Uģis Zeltiņš, Vera Grigorjeva un Tija Milgrāve, pārējie to atbalstīja.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

VILIS

A KO TUR TA MILGRAVE TUR VEL DARĀS. nAUDIŅU ATSĒŽ? šĪ TAK UZ JELGAVU IR IT KĀ AIZLASĪJUSIES. VAI TUR NAV KO DARĪT? nEVAJAG VAIRS LEMT PAR BAUSKU! GANA JAU!

pirms 8 gadiem, 2011.12.02 22:53

vanda

Starp citu šeit bija arī brīnišķīgas telpas bērnudārzam- ar rotaļu un guļamtelpām. Kādēļ arī to šeit nevar atjaunot laikā, kad bērnudārzos nav vietu?

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 22:13

Pogai

Starp citu, Kristīgai skolai bija individuālā apkure, kas nemaz nebija dārga.
Bet ja par skolu vispār, tad to vajadzēja ieskaitot sesto klasi saglabāt kā Bauskas ģimnāzijas sākumskolas struktūvienību. Ja kaut kas nepatika skolas vadībā, tad to varēja mainīt, nevis gluži vienkārši pārsvītrot novadā šādu vienīgo mācību iestādi.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 17:31

saproti, uztureet skolu ir daargaak. jo ir jaamaksaa algas personaalam, skolotaajiem un visam citam personalam, ieksh bjc tas vairaak vai mazaak ir briivpraatiigi, kaa arii tiek maksaata daliibas maksa par peidaliishanos meemeliitee.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 16:50

Vai tad Z.Kārkliņai nemaz nav jāstrādā, kā tik sēde tā šī atkal šēž.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 15:01

Poga

Neko nesaprotu. Kristīgo skolu likvidēja, jo nebija līdzekļu par ko ēku uzturēt. Tad visi bļāva, ka apkure dārga, elektrība utt.
Tagad ne tikai tukšu ēku uztur, bet deputāti vēl nolemj tur remontu taisīt.
Secinu, ka iepriekš deputātiem bija mērķis vienkārši likvidēt Kristīgo skolu. Tādā gadījumā visas iepriekšējās atrunas par dārgo ēkas ekspluatāciju bija meli?

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 14:41

herta

kā deputāts drīkst atturēties? Tas nozīmē, ka nav nekāda viedokļa Tad Milgrāve un Zeltiņš lai tur netup un budzeta naudu netērē. Tukšām galvām tur nav ko darīt!

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 11:14

Vietējās ziņas