Turpinās balsošana par labāko kooperatīvu

Turpinās balsošana laureātu noteikšanai Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) konkursā «Gada labākais lauksaimniecības/mežsaimniecības kooperatīvs».

Nedēļas laikā, kopš atklāta balsošana interneta mājaslapā balso.llka.lv, savu balsi par labu kādam no kooperatīviem ir nodevuši teju pustūkstotis balsotāju.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, balsot var katru dienu vismaz par vienu kooperatīvu no mazo, vidējo un lielo grupas, kas ir sadalītas pēc apgrozījuma. Mazo kooperatīvu grupā ar apgrozījumu līdz 300 000 eiro startē septiņi kooperatīvi, vidējo grupā ar apgrozījumu no 301 000 līdz 1,5 milj. eiro – 17 kooperatīvi. Tikpat pretendentu ir lielo kooperatīvu grupā ar apgrozījumu 1,5 milj. eiro un vairāk.

Balsošana par labāko lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvu turpināsies līdz 2016. gada 22. janvārim. LLKA aicina visus lauksaimniekus būt aktīviem un piedalīties balsošanā, atbalstot savu kooperatīvu. Pēc rezultātu apkopošanas labākie lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvi tiks godināti nākamgad 29. janvārī Bīriņu pilī.

AS «Swedbank» lauksaimniecības konsultants Raimonds Miltiņš pauž: «Kooperācijas loma un nozīme ar katru gadu Latvijā pieaug. Tas ir spēcīgs pamats, lai Latvijas lauksaimnieks spētu konkurēt plašajā pasaules tirgū. Mēs  atbalstām un atbalstīsim kooperatīvu izaugsmi un attīstību, lai ikviens lauksaimnieks spētu saņemt kvalitatīvākos pakalpojumus un atrast izdevīgāko tirgu savai produkcijai.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas