Turpinās balsošana par Zālītes internātpamatskolas projektu

Interneta vietnē labiedarbi.lv līdz 28. februārim turpinās balsošana par Zālītes speciālās internātpamatskolas projektu «Montesori materiāli bērniem invalīdiem Zālītes skolā», ko vēlas īstenot iestādes pedagogi. Viņu mērķis ir nodrošināt skolēnus ar Montesori mācību materiāliem.

Projekta mērķis, kuru rosināja logopēde Liene Eriņa un speciālā pedagoģe Aija Štāle, ir rast finansējumu mācību līdzekļiem, kurus izglītības iestāde nevar atļauties. Pedagoģes ir apguvušas Montesori pedagoģiju, bet pilnvērtīgi īstenot mācību procesu nevar izglītības materiālu trūkuma dēļ. Specifiskie mācību līdzekļi būtu pēc tam izmantojami gadiem ilgi, bet vispirms tie tomēr jāiegādājas.

«Darbojoties ar Montesori materiālu, bērni apgūst pašapkalpošanās iemaņas, lielumus, krāsas, atšķirības, formas un citas zināšanas, kuras ir nepieciešamas, lai bērns ar garīgās attīstības traucējumiem pilnvērtīgi iekļautos sabiedrībā,» stāsta projekta iesniedzējas.

Lai iegūtu nepieciešamo finansējumu no «SMScredit.lv», pietrūkst balsu, jo pašlaik balsotāji par svarīgākiem atzinuši tādus projektus kā muzikālās aparatūras iegāde pasākumu vadīšanai un vairāku sportistu dalība pasaules čempionātā teikvondo. Tāpēc projekta iesniedzēji aicina tos, kuri var palīdzēt ar savu balsi, nobalstot par projektu vietnē labiedarbi.lv. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas