Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās Bauskas Rātsnama iekārtošana

Bauskas Rātsnamā no maija vidus varētu sākt darbu Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļa. Tā plāno novada pašvaldībā.

Aprīļa pēdējā dienā dzimtsarakstu nodaļai paredzētajās telpās strādāja uzņēmuma «Elektrības darbi» meistari. Roberts Pivkins portālam pastāstīja, ka telpās tiek uzstādīti apgaismes ķermeņi. Tādējādi būs paveikts vēl viens darbs, lai kabinetus pēc iespējas agrāk varētu apdzīvot.

Bauskas novada attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Laine Baha «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka iepirkums un līgums par apgaismes ķermeņu piegādi un uzstādīšanu Bauskas Rātsnamā martā noslēgts ar SIA «TRX Elektro». Uzņēmums piegādājis apgaismes ķermeņus darba kabinetiem un mansarda stāva telpām. Kabinetus pašlaik aprīko ar informāciju un komunikāciju tehnoloģijām – interneta pieslēgumu un telekomunikācijām.

Šos darbus plānots paveikt maija sākumā. Pēc tam vajadzēs atvest atlikušās mēbeles un uzstādīt aprīkojumu. Dzimtsarakstu nodaļas darbinieku pārvākšanās uz jaunajām telpām plānota mēneša vidū.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas