Turpinās pieteikšanās komandu viktorīnai «Zini vai mini»

Turpinās pieteikšanās komandu viktorīnai «Zini vai mini», kas sestdien, 18. jūlijā, norisināsies Īslīces kultūras namā, portālu informēja rīkotāju pārstāvis Gints Jankovskis.

Viņš pastāstīja, ka šobrīd dalību apstiprinājušas desmit komandas ar kopējo dalībnieku skaitu 48 cilvēki. Pēc organizatoru aprēķiniem, lai ievērotu distancēšanos, Īslīces kultūras namā vietas pietikšot 35 komandām.

Katrā komandā aicināti pieteikties no trīs līdz  sešiem dalībniekiem. Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai piešķirot savu tēmu. Viena daļa paredzēta jautājumiem par Bauskas novadu.

Veiksmīgākajiem pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori.

Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski vietnē – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā «Viktorīna». Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā ar pieteicēju sazināsies Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem. Dalības maksa, neskatoties uz cilvēku skaitu vienai komandai ir noteikta desmit eiro apmērā.

Pasākumu rīko biedrība «Laiks jauniešiem» sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi un atbalstītājiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas