Turpinās sadzīves kanalizācijas izbūve Iecavā 3

Tiek īstenota projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Iecavā» otrā kārta. Projekta realizācijas laiks ir no 2018. līdz 2021. gada oktobrim, laikrakstu informē Diāna Goldmane, Iecavas novada pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Projektā līdzfinansējums paredzēts izbūves darbiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanā, kā arī pievadu būvniecībai līdz privātīpašumu robežām. Tādējādi privātmāju īpašniekiem tiks nodrošināta iespēja pieslēgt savu īpašumu Iecavas centralizētajiem kanalizācijas tīkliem.

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» laikraksts uzzināja, ka pašlaik notiek rakšanas darbi Dzirnavu ielā, sadzīves kanalizācijas tīklu paplašināšana kopš marta notiek arī Lauku ielā. Norisinās projektēšana paveicamajam Zemgales ielā, posmā no Zemgales ielas 1 līdz Zemgales un Tirgus ielas krustojumam, kā arī Dārza un Klusajā ielā.

Kā jau iepriekš «Bauskas Dzīve» vēstījusi, četru gadu laikā plānota jaunu kanalizācijas tīklu izbūve dažādās Iecavas ciema infrastruktūras teritorijās – būs jauni pašteces sadzīves kanalizācijas tīkli, jauni kanalizācijas spiedvadi, kā arī piecas jaunas kanalizācijas sūknētavas. Plānots mainīt daļu veco ūdensvadu pret jauniem – kopā desmit kilometru garumā, pilnībā atjaunot asfalta segumu uz ielām apmēram sešu kilometru garumā, atjaunot grants un šķembu maisījuma segumu uz ielām aptuveni trīs kilometru garumā. Paredzēts centralizētu notekūdeņu novadīšanu nodrošināt īpašumiem ar 1833 Iecavas iedzīvotājiem, informējusi Iecavas novada pašvaldība.

Visa projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Iecavā» kopējās izmaksas ir 4 045 393,70 EUR, no tām: Kohēzijas fonda finansējums – 1 874 760 EUR, SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» finansējums – 2 170 633,70 EUR. Būvdarbus veic SIA «Būvuzņēmēju apvienība», informē pašvaldībā.

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, jo būvdarbu laikā jārēķinās ar neērtībām – izraktām tranšejām, troksni un satiksmes ierobežojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sofija

Rīgas ielā 47 arī varētu ievilkt ūdeni un kanalizāciju.Tatā mājā dzīvo pensionāri un daudzbērnu ģimene kas paš to izdarīt nevar.

pirms gada, 2020.04.16 16:00

AnyDo.lv

Varu rekomendēt pameklet šeit: AnyDo.lv

Kanalizācijas montāža – https://www.anydo.lv/lv/category/kanalizacijas-montaza
Kanalizācijas tīrīšana – https://www.anydo.lv/lv/category/kanalizacijas-tirisana-2
Santehnikas darbi – https://www.anydo.lv/lv/category/santehnikas-darbi

AnyDo.lv – tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.11 16:06

Vietējās ziņas