Turpinās velosipēdu zādzības Bauskā

Laika posmā no 21. līdz 28. jūlijam Bauskā, Slimnīcas ielā, no pagraba nozagts velosipēds «Dema Venice». Pašlaik tas meklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Rundāles novada Viesturu pagastā 28. jūlijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,68 promiļu alkohola reibumā. Sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Ieva Šmidre.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. jūlijā saņemta informācija par 26 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti desmit administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. jūlijā saņemta informācija par 119 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 67 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, četros cietušas piecas personas. Reģistrētas divas velosipēdu zādzības.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas