Ūdensmotosportiste Ieva Millere pārdod savu laivu 3

Ja kāds šogad ir noskaņots sākt ātrumlaivu sezonu FR1000 laivu klasē, turklāt ar ļoti lieliem plāniem, tad šis varētu būt īstais brīdis – vairākkārtējā Eiropas čempione Ieva Millere piedāvā pārdošanai savu laivu, jo pati pārejot uz citu laivu klasi.

Sociālajos tīklos I. Millere publicējusi savu piedāvājumu. «Mans pirmais starts bija 2014. gadā ar domu, ka nobraukšu pāris sacensību, lai abiem ar tēti ir piepildīts sapnis par braukšanu kopā. Apetīte rodas darot! Nemanot pagājušas sešas sezonas un aizvadītas 40 sacensības. Pateicoties «Motorsport77team» neatlaidīgam darbam, FR1000 ātrumlaivu klasē sasniegti izvirzītie mērķi – divkārtēja Eiropas čempione, divkārtēja Latvijas čempione, Baltijas čempione, Vācijas atklātā čempionāta čempione. Kurš vēlas kļūt par čempionu FR1000 ātrumlaivu klasē?! Ir iespēja savā īpašumā iegūt startam pilnībā sagatavotu ātrāko ātrumlaivu Eiropā!» raksta sportiste.

Viņa uzsver, ka šī gada plāni jau ir zināmi, bet vēl tomēr neatklāj, kurā laivu klasē startēs, norādot tikai, ka plānoti starti pasaules čempionātā. Iespējams, ka tā varētu būt «Formula 4» laivu klase, kurai notiek regulāri pasaules čempionāta posmi dažādās pasaules malās. Tomēr to redzēsim ar laiku. Jāatzīmē, ka I. Millere ir starp tiem neolimpisko sporta veidu pārstāvjiem, kas tomēr saņem Latvijas Olimpiskās komitejas finansiālo atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Koks

Nu un kas?Pārdod un pērk?
Baigais notikums.Es stadus tirgoju,nu ko...

pirms 16 dienām, 2021.04.02 15:29

Vietējās ziņas