Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdenssaimniecības projektā sakārto Bauskas ielas 2

Vairākas Bauskas ielas, kur SIA «Laterna» veica būvdarbus, šonedēļ pārklāja ar asfalta kārtu. Darbi veikti Saules, Kalēju un Rīgas ielā. Grants seguma ielās darbi sākti 1. un 2. jūnijā. Baušķenieki novada domi jau pērn rosināja tikties ar būvdarbu veicējiem, taču deputāti SIA «Laterna» pārstāvjus uzaicināja maija vidū - pusotru mēnesi pirms projekta beigām. Komitejas sēdē tika panākta vienošanās par kvalitatīva grants seguma atjaunošanu.  «Vienojāmies, ka tas nebūs sliktāks par bijušo,» tā SIA «Laterna» projektu vadītājs Imants Dolgins. Žēl, ka novada domes deputāti tikšanos neorganizēja agrāk. Tad varbūt varētu izvairīties no dažādiem konfliktiem un nevajadzīgi iztērētiem materiāliem uz grantētajām brauktuvēm gada laikā. Paredzēts, ka darbi notiks Sporta, Miera un Mazajā Akāciju ielā. Uzņēmums pasūtījis četras mašīnas ar grants kravu no Tukuma novada. Iedzīvotāji sūdzas par nesakārtotām brauktuvju nomalēm - tās ir bedrainas un nobērtas ar šķembām. I. Dolgins atzina, ka vispirms sakārtošot brauktuves, pēc tam - nomales.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

B i

jājautā, kam tās ielas, kas pirms ūdenssaimniecības sakārtošanas darbiem bija klātas ar kaut plānu, bet šķembu kārtu tagad ir izdevīgi saukt par grantētām? Vai tas nav tādēļ, lai nevajadzētu atjaunot šo šķembu kārtu uz šīm "Laternas" strādnieku darbu pieredzējušajām ielām? Lai vismaz uz šķembu rēķina kaut ko ietaupītu vairāk reižu raktā un pārraktā brāķa dēļ? Vai šo ielu iedzīvotājiem turmāk būs jāpārdzīvo pavasara un rudens šķīdoņi pilsētā, nevis kaut kādā nomales sādžā, pie tam maksājot pilsētas cienīgu NĪN. Vai šo "Laternas" jaunievedumu- šķidoņus pilsētas ielās nāksies likvidēt jau par novada budžetu? Ja tas tā, tad jādomā par projektā iesaistīto amatpersonu korupciju, kuri šādu situāciju pieļauj, ar šķembu segumu klāto pilsētas ielu pārdēvēšanu par grantētam šādžas dzīvības artērijām. Par tām artērijām, par kurām pilsētniekiem būs jābrien pavasara un rudens dubļi, jālauž mašīnas izdangātajās ielās, līdz tās savedīs iepriekšējā kārtībā jau par novada līdzekļiem, ja nekas nemainīsies amatpersonu līdzšinējā attieksmē, pārdēvējot ielas par grantētām- grantētām pēc "Laternas" "darbiem".

pirms 7 gadiem, 2013.06.01 14:12

army

uz Miera ielas tikai kaut kāda grants uzbērta bet kā būs ar asfaltu?

pirms 7 gadiem, 2013.06.01 09:14

Vietējās ziņas