Ugunsdzēsēji gatavojas sacensībām Jelgavā

Zemgales ugunsdzēsēji piektdien, 25. septembrī, savas prasmes demonstrēs sacensībās Jelgavā. Ugunsdzēsības sporta sacīkstēm «Brašais ugunsdzēsējs» gatavojas arī divas Bauskas komandas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs pastāstīja, ka sacensībām gatavojas Vecumnieku un Iecavas apvienotā komanda, kā arī viena Bauskas vienība. Pārbaudījums visiem ir viens – izvēršanās no motorsūkņa. Šajā ugunsdzēsības sporta disciplīnā dalībnieki komandās parādīs savas iemaņas šļūteņu izvilkšanā, savienošanā, motorsūkņa darbināšanā, ūdens padošanā pa šļūtenēm no ūdenstilpnes un mērķu piepildīšanā ar ūdeni. Lai rezultātu ieskaitītu, visas šīs darbības būs jāizpilda precīzi un ātri.

VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste ziņo, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 40 komandas. Jelgavā ieradīsies ugunsdzēsēji ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas. Sacensības «Brašais ugunsdzēsējs» Jelgavā norisinās no 1998. gada, tad uz kādu brīdi tika pārtrauktas un pērn atsākās no jauna. Baušķenieki mačos piedalījušies vairākkārt, bet uzvarējuši līdz šim nav.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas