Ugunsdzēsēji-glābēji palīdz avārijā cietušajam Iecavas novadā

Iecavas, Baldones un Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji 31. martā plkst. 13 devās uz autoceļu Iecava–Baldone Iecavas novadā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka uz sāniem ir apgāzusies kravas automašīna, kā rezultātā tajā ir iespiests cilvēks, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji-glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem. Ugunsdzēsēji-glābēji savāca izlijušo degvielu un novērsa tās tālāku noplūdi  no degvielas bākas. Pēc tam tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Glābšanas darbi noslēdzās pēc trijām stundām, un tajos piedalījās astoņi ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām un vienu glābšanas automobili.

Automobiļa «MAN» šoferis, stūrējot pa ceļu, nenoskaidrotos apstākļos nobrauca no ceļa. Transportlīdzeklis apgāzās, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Negadījumā cieta ap 30 gadu vecs vīrietis. Ar smadzeņu satricinājumu, vaļēju galvas brūci un plaukstas pamatnes lūzumu mediķu brigāde no Rīgas viņu nogādāja slimnīcā, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 31. marta plkst. 6.30 līdz 1. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no tiem 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas