Ugunsdzēsēji nespēj aizbraukt uz visiem kūlas ugunsgrēkiem 1

Pērnās zāles dedzināšanā iesaistās arvien vairāk iedzīvotāju. Ugunsdzēsējiem kļūst apgrūtināti paspēt aizbraukt uz visiem izsaukumiem.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka policijā saņemti daudzi pieteikumi par pamanītajiem kūlas degšanas gadījumiem.

Iecavas novadā 13. martā dega pērnā zāle 50 000 kvadrātmetru lielā laukā. Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 14. marta pēcpusdienā liesmas plosījās piecus hektārus lielā laukā. Arī te dega pērnā zāle. Iecavas novadā 14. marta pievakarē kūla dega 100 kvadrātmetru lielā platībā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vecumnieku posteņa komandieris Māris Plēsnieks informē, ka vietējiem ugunsdzēsējiem nav bijis iespējams aizbraukt apdzēst liesmas Vecumnieku novada Misā. 15. martā pulksten pusastoņos vakarā zvanījuši iedzīvotāji no Misas pagasta. Viņi ziņoja, ka netālu no kādām mājām deg pērnā zāle. Liesmas pieņemas spēkā un virzās uz ēkas pusi, pašu spēkiem ļaudis vairs nespējot tās apturēt.

Bauskas, Vecumnieku, arī Iecavas un Baldones ugunsdzēsēji šajā laikā strādāja, dzēšot degošu fermu Stelpē. Uz Misu tika nosūtīta ugunsdzēsēju brigāde no Jaunjelgavas. Notikuma vietā viņi paspēja ierasties apmēram pēc stundas. Liesmas viņi apslāpēja, liela skāde neapdzīvotajai ēkai netika nodarīta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

attieksme

Lūk ko nozīmē brīvprātīgo vienības likvidēt. Brunavā to izdarīja Marčenkova. Kur pārdeva abas mašīnas metāllūžņos.

pirms 5 gadiem, 2015.03.16 20:32

Vietējās ziņas