Ugunsdzēsēji sakopj brauktuvi pēc avārijas Bauskā

Vakar, 14. aprīlī, ap septiņiem vakarā Bauskas ugunsdzēsēji glābēji Zaļajā ielā Bauskā pēc ceļu satiksmes negadījuma ar absorbenta palīdzību savāca uz ceļa braucamās daļas izlijušos šķidrumus, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Bauskā, Zaļajā ielā, 14. aprīlī sieviete, vadot automašīnu «Opel Zafira», neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo kravas transportlīdzekli «Volvo FH» sakabē ar puspiekabi, tādējādi notika sadursme. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. aprīļa plkst. 6.30 līdz 15. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 87 izsaukumus – 51 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 28 kūlas un trīs meža ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas