Ugunsdzēsēji Vecumniekos izglābj traktorā iespiestu cilvēku

Ugunsdzēsēji-glābēji 27. augustā plkst. 19.03 saņēma informāciju, ka Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā grāvī atrodas traktors un tajā cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka traktora kabīne ir piespiesta pie zemes un tās vadītājs netiek ārā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā

Pēc V. Gribustes skaidrojums, ugunsdzēsēji-glābēji traktoru nedaudz pagāza uz sāniem un atbrīvoja cilvēku, kurš nekavējoties tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Glābšanas darbos piedalījās divas autocisternas un seši ugunsdzēsēji- glābēji.

Traktorists braucis pa dziļa grāvja malu un, būdams neuzmanīgs, ieslīdējis tajā. Vīrietis palicis traktora sēdeklī ar iesprostotām kājām, tās pats nekādi nav varējis atbrīvot. Apmierinošā stāvoklī stacionēts ar iespējamu mugurkaula daļas skriemeļu bojājumu un muguras sasitumu, precizē Ilona Indriksone, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece.

Vecumnieku un Jaunjelgavas ugunsdzēsēji-glābēji 27. augustā plkst. 16.36 devās uz Vecumnieku novada Valles pagastu, kur mežā dega zaru šķeldotājs 15 m2 platībā. Dzēšanas darbos piedalījās divas autocisternas un seši ugunsdzēsēji-glābēji,

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 27. augusta plkst. 6.30 līdz 28. augusta plkst. 6.30, VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas