Ugunsdzēsējiem jāmeklē jauns priekšnieks 14

Apstiprinājusies informācija par to, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas brigādes komandieris Rišards Šakels vadījis transporta līdzekli, būdams alkohola reibumā. Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks informē, ka saņemti asins analīžu rezultāti 7. novembrī policistu apturētajai un pārbaudītajai personai. Analīzes rāda, ka «Mercedes benz» vadītājam asinīs bija 1,52 promiles alkohola. Par šo pārkāpumu sastādīts administratīvais protokols, materiāli nodoti tiesai.Bauskas rajona tiesas Kancelejas vadītāja Agrita Leveika paskaidroja, ka materiāls tiesā ir saņemts. Izskatīts tas tiks tikai pēc svētkiem. VUGD priekšnieks Ainars Pencis šo informāciju komentē, sakot, ka «visdrīzāk, Bauskas brigādē būs jauns komandieris». VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Inga Vetere skaidro, ka šis gadījums «mums palīdzēs pieņemt lēmumu šajā tik grūtajā situācijā, kad rūpīgi jāizvērtē katra darbinieka atlaišana. Skumji, ka R. Šakels šādā veidā mums ir palīdzējis.»VUGD Bauskas brigādes komandieris R. Šakels šodien, 14. novembrī, no jebkādiem komentāriem «Bauskas Dzīvei» atteicās, vien piebilda, ka gaidīs tiesas lēmumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

kuzja

(informācija no neoficialiem avotiem)
Pasūtījums BĒRNU DĀRZA līmenī. Policiju nav ko vainot- tie darija ko lika, aiz tā visa stāv cita persona. Kura vārdu ar prieku nosauksim skaļi uz visu Bausku un Bauskas raj.!!!
UZMANĪBU !!! Bauskā uzradīes "IEGĀZĒJS" UZMANĪBU !!!
___________V.KUZMIČS__________
Gatavs Māti pārdot - nauda, nauda, nauda !!!
Caur radniecību "Bauskas Dzīve" izpūta stāstu par Bauskas VUGD jaunā Priekšnieka meklēšanu . Nav nepieciešamības priekšnieka meklēšanā, jo pensijā R.Šakels plāno aiziet decembra mēneša beigās vai janvāra sākumā. Cik zināms R.Šakela kungam tajā dienā tikā injecētas zobu zāles. Dodoties pēc darba uz mājām mierīgi nepārsniedzot ātrumu(60km), ne kādā gadijumā neapdrādot citus ceļu satiksmes dalībniekus, ka arī apkārtējos iedzīvotājus. Pēkšņi 1km pirms mājām apturēja Ceļu policija, nestādoties priekšā lika uzreiz iepūst alkometrā.
Cik zināms no neoficiāliem avotiem V. Kuzmiča kungam pieder 4ist. dzīvoklis Bauskas raj. par kuru nespēj nomaksāt kredītu! Zinot ka pirms Jaunā Gada samazina VUGD štata darbinieku vietas Pilsrundālē, tadejādi jebkuriem līdzekļiem cenšās iegūt R.Šakela kunga ieņemamo amatu.
Tālākos secinājumus izdariet paši !!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 12:16

Helvis

Nu tas frukts beidzot pie vietas.Izspiedējs,kukuļņēmējs un žūpa.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 12:45

salavecis

beidzot šefam beigsies prieki!!!! nu ko patīkamu atpūtu pensijā, sen jau bij laiks!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.18 13:00

..

Tu poga laikam esi daļa no Uniformas .. daļa no Mundiera .. aptraipīta mundiera! Un izskatās, ka Tev sagādā baudu lasīt šāda satura ziņas: ...Auto notriec gājēju (5)
Vilnis Auzāns 14.11.2008. 16:15

Skatīt bildi (1)
Izdrukāt
Autoceļa A-7 malā, Iecavas novadā, atrasts nobraukts vīrietis. Negadījums noticis 14. novembrī ap plkst. 5.30. Tā informē Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne.
Vietējā iedzīvotāja, 1957. gadā dzimušā vīrieša, līķis atrasts ceļa A-7 labajā malā (virzienā uz Rīgu), Iecavas novadā tūlīt aiz autobusu pieturas «Plēpji». Iespējams, vīrieti notriekusi kravas automašīna «Volvo FH-12» sarkanīgā krāsā. Vīrietis no gūtajām traumām miris notikuma vietā, automobilis aizbraucis....!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 23:00

to poga

....Dzērājšoferi parasti ir tie jaunie fruktiņi kas nesen nolikuši tiesības
Varētu padomāt, ka vecie nedzer. hahaha parasti jaunie nedzer. Statistika ir cita.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 22:37

Hmm pogai

Izgriezt Tevi, poga, pārkausēt un nolaist podā! Kā gan Tu spēj ko tādu atbalstīt .. Ja nu uzbrauktu šāds "paaugstināta riska objekts" .. ""potenciāls slepkavnieks" Tev pašai bērnam tavam vai radiniekam? ..Tikai tad Tu sāktu domēt??!!! Tu toč esi maita! Milzīga maita! .. Ak nokārtot savādāk??!! Ej uz poda un nokārtojies!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 22:30

poga

Cilvēki mīļie domājiet ko rakstat,tagad būs jauns priekšnieks,tas nozīmē to,ka tiks atlaisti ļoti daudz cilvēki,uz ugunsgrēkiem viņi ieradīsies pēc stundas vai vēlāk jo paliks viena brigāde un viņa tiks sadalīta divās,tas nozīmē daudz vairāk nodegušu māju,lauku rajonos.
Bauska ir maza un visi viens otru pazīst,varēja jau to visu nokārtot savādāk,pilnīgi neatbalstu notikušo!!!
Dzērājšoferi parasti ir tie jaunie fruktiņi kas nesen nolikuši tiesības:(

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 21:01

Lambada

ha,ha,ha mans nopelns,tagat vajag jaunu shefu pazarkaa,es zinu venu cali,kurs nedzer un nebrauc koomaa pie stuures

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:34

advokatam

Ja esi advokāts, tad esi mazgudrs advokāts, jo rakstīt nemāki. Nosaukumā "Bauskas Dzīve" - abi vārdi jāraksta ar lielo burtu!!!!
Advokāts, he
:)))))))))))

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:25

Rasma

Pencis taču apstiprinājis - tā kā nekas uzpūsts nav. Un tā kā policisti uz priekšu pēc iespējas vairāk apturat pļēgurus bez žēlošanas - policists, priekšnieks, ierēdnis, ārsts vai kāds cits redzams darbonis.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:24

advokāts

Ak, dievs! katru dienu ķer iereibušos pie stūres, tostarp arī policistus un deputātus, vel ar lielākiem promīlēm un īpaši neapspriež! bet te izpūtuši...pēc pasūtījuma:):):) īstenībā informācija nav vēl apstiprināta, nekādi lēmumi vēl nav pieņemti, bet ""Bauskas dzīve"" iedomājusies sevi par tiesnesi!

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 16:18

...

Varētu biežāk tādus, kuri jūtas pārāki par citiem, apturēt, kad šie brauc sametušies.

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 15:01

Vietējās ziņas