Ugunsdzēsēju sacīkstēs Griķos otro gadu labākie – Kurzemes volejbolisti 4

Starptautiskajās ugunsdzēsēju volejbola sacensībās piektdien, 20. martā, Bauskas novada Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolā, tāpat kā pērn, uzvarēja Kurzemes reģiona komanda. Tā informē sacīkšu galvenais tiesnesis Guntis Mašinskis.

Piedalījās aptuveni 120 volejbolistu no 12 komandām. Spēlētāji bija ieradušies no Daugavpils, Rēzeknes, Madonas, Gulbenes, Rīgas un Liepājas, divas vienības bija atbraukušas no Lietuvas – Šauļiem un Panevēžas.

Tāpat kā pērn, finālā tikās Kurzemes reģiona spēlētāji un Bauskas ugunsdzēsēji. Scenārijs bija identisks, un čempionu godā otro gadu pēc kārtas ierindojās kurzemnieki. Kā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja mūsu komandas spēlētājs Guntis Mašinskis, vienībai trūka spēka. Viņš uzskata, ka sacensībās sešas spēcīgas komandas cīnās par medaļām, pārējie ierodas atpūsties un labi pavadīt laiku, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm kolēģu lokā. Trešajā vietā ierindojās Tukuma ugunsdzēsēji.

Uzvarētāju pārstāvis Jānis Plamše atklāj, ka vienība sacensībām gatavojas ļoti nopietni – regulāri trenējas. Gulbenes spēlētājs Dzintars Paksts teic, ka jaunais priekšnieks ugunsdzēsējus mudinājis piedalīties un viņi to darījuši prieka pēc: «Konkurenti mēs neesam, bet šo dienu izbaudījām. Bija fantastiski spēlēt ar kolēģiem un satikties ar citu reģionu ugunsdzēsējiem.»

Lietuvas viesi bija pārsteigti par Latvijas volejbolistu prasmēm. «Pērn bijām šokā, tāpēc šogad komplektējām spēcīgāku sastāvu, bet ar to izrādījās par maz, lai konkurētu ar letiņiem. Toties baudījām dienu, aktīvi izkustoties,» sacīja Šauļu komandas pārstāvis Aids Čepuļis.

Baušķenieks Gints Kalniņš uzskata, ka šīs sacīkstes ir mazi sporta svētki visiem ugunsdzēsējiem: «Ir patīkami uzspēlēt pret kolēģiem no visas Latvijas. Pēc mačiem aprunājamies un šķiramies kā draugi.»

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs piebilst, ka sacensību norisē jau otro gadu nozīmīgs ir labvēļu atbalsts. Šogad tie bija Bauskas novada pašvaldība un SIA «Bauskas alus», kā arī Iecavas uzņēmums SIA «Jaunpagasts plus».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Žanis

Vai vienreiz ,rakstot informāciju par sacensībām, nevar tik pezpersoniski.Mēs gribam zināt, kas bija Bauskas komandas sastāvā,ja reiz tik lieli mači. Tad labāk nevajag rakstīt nemaz, ja nevar sīkāk pastāsstīt, jo vajag iedomāties , kā jūtas lasītājs, izlasot tik pezpersonisku informāciju par "starprepubliku" mačiem.Paldies.

pirms 5 gadiem, 2015.03.23 09:25

piekrītu

galvenais jau ir, kas sponsorē un reklāma, kas spēlē komandā ir mazsvarīgi. Es Bauskā tādu G.kalniņu nepazīstu, no kuras komandas viņš uzradies? Lūdzu informējiet par komandu- vai tikai baušķenieki vai arī uzpirktie.

pirms 5 gadiem, 2015.03.23 10:18

Ivars

Zem Bauskas daļas ir arī tādi posteņi kā Vecumnieki un Iecava. Diemžēl šajās sacensībās ir grūti dabūt kādu " uzpirkto".

pirms 5 gadiem, 2015.03.24 16:47

xxl

Virsraksts jau foršais- mums ļoti interesē, ka Kurzeme pirmie, nevis,kuri ir Bauskas sportisti.Fui...

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 08:05

Vietējās ziņas