Ugunsgrēkā Bauskā cietis vīrietis

18 izsaukumi – seši uz ugunsgrēku dzēšanas darbiem, astoņi uz glābšanas darbiem, vēl četri izsaukumi bija maldinājumi, tāda ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes statistika laikā no 1. marta plkst. 6.30 līdz 4. marta plkst. 6.30. Par to ziņo Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

1.martā plkst. 19.16 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskā dzīvojamās mājas piebūvē izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka vienstāva piebūvē deg kokmateriāli, elektromateriāli un starpstāvu pārsegums 40 m2 platībā.

Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš ugunsgrēku bija mēģinājis nodzēst pats saviem spēkiem pirms profesionāļu ierašanās. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 21.59. Tajos piedalījās pieci Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām.

Kā informē Ilona Indriksone, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece, ugunsnelaimē cietis 74 gadus vecs vīrietis, viņš stacionēts ar sejas un plaukstu apdegumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas