Uz barikāžu laika atceres sarīkojumu Rīgā aicina baušķeniekus

Drīz būs pagājuši 25 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm. Rīgā, Ķīpsalas hallē, 16. janvārī paredzēts atceres sarīkojums.

To rīko Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrību. Tā iecerēta kā paaudžu tikšanās pēcpusdiena atmiņās un mūzikā. Šajā dienā Ķīpsalā gaidīs barikāžu dalībniekus un viņu tuviniekus. Ļaudis uz Rīgu aicina no visiem Latvijas reģioniem.

Paredzēts, ka atmiņu pasākumā piedalīsies daudzas sabiedrībā zināmas personas, arī Valsts prezidents. Sanākušie varēs vērot barikāžu piemiņas dienai veltītos videostāstus, klausīties uzrunas, dzejas lasījumus, visus priecēs muzikāli priekšnesumi.

Dalībnieki var pieteikties līdz 11. janvārim, rakstot uz e-pastu: barikades@lka.edu.lv vai zvanot pa tālruni 67213525. Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka pašvaldība pasākuma dalībnieku nokļūšanai Rīgā nodrošinās transportu. Lai zinātu potenciālo braucēju skaitu, pašvaldība aicina pieteikties pa tālruni 63963975 vai e-pastā: andra.matulenko@bauska.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas