Uz Bauskas novada pašvaldības stipendiju varēs pretendēt topošie ginekologi un zobārsti 5

Šogad uz Bauskas novada pašvaldības stipendiju varēs pretendēt studenti, kas apgūst ginekologa, dzemdību speciālista, internista, endokrinologa, radiologa un zobārsta specialitāti, lēmusi novada dome.

Specialitātes noteiktas atbilstoši Bauskas slimnīcas un Zemgales mutes veselības centra ierosinājumam.

Stipendijas apmērs ir viena valstī noteiktā minimālā mēneša darba alga. No minētās summas pašvaldība normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ietur noteiktos obligātos nodokļu maksājumus.

Jau vēstīts, ka Bauskas novada domes saistošajos noteikumos par Bauskas novada pašvaldības stipendijas piešķiršanu rezidentiem atrunāts, ka dome ar lēmumu nosaka stipendijas piešķiršanai atbalstāmās profesionālās rezidentūras studiju specialitātes.

Bauskas novada pašvaldība rezidentūras studentiem ik mēnesi piešķirs stipendiju minimālās algas apmērā, lai piesaistītu veselības aprūpes speciālistus.

Dome cer, ka stipendijas piešķiršana veicinās kvalificētu speciālistu piesaisti Bauskas novadam, savukārt iedzīvotājiem nodrošinās kvalificētu veselības aprūpi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jurka

Vai tiešām pie mums trūkst zobārstu? Bauskā ir daudzas zobārstniecības iestādes,kurām rūkst pacientu,bet te tagad Bauskas novads finasiāli atbalstīs -Zemgales mutes veselības centra ierosinājumu. Konkurences padomei atkal būs darbs. Varbūt tomēr vajadzētu mums pediatrus,ķirurgus Bauskā? Izskatās,ka iespējami kādai vadošai personai bērns dodas studēt uz Rīgu medicīnu. Vai kāds preikšā nepateiks uzvārdu?

pirms gada, 2019.09.02 16:40

Jurkam

Laikam jau Tavā zobārstniecībā klientu trūkst, ja par šo satraucies. Neaizmirsti, ka ļoti daudzi no Bauskas daudzajiem privātprakšu zobārstiem nelabo bērniem zobus par valsts atvēlēto finansējumu, respektīvi - labo bērniem zobus, ja vecāki izvelk naudu no sava maciņa. Tāpēc ir apsveicami, ka pašvaldība meklē jaunus zobārstus, kuriem vajadzēs strādāt ar bērniem. Un tādu zobārstu Bauskā trūkst.

pirms gada, 2019.09.02 16:56

Gugs

Uz kādu stipendiju,Bauskas pašvaldība lai tiek ar miljonu parādiem galā.Polises ar vairs no jaunā gada nebūs.Ārprāts,šito izsaimniekošanu,vai tur vispār kāds no cipariem ko saprot?

pirms gada, 2019.09.02 19:32

Pugs

Bauskas novadā vairs nav naudas pat skolēnu biļetēm, kur ta vēl par kaut ko runāt? Polises tagad notriec tukšas uz parāda, degvielai nauda vēl ir?

pirms gada, 2019.09.02 21:27

Gugam

Labi, ka nebūs tās polises. Ar ko šamējie labāki par citiem, kuriem šādu polišu nav ne šogad, ne arī būs nākamgad?

pirms gada, 2019.09.02 21:28

Vietējās ziņas