Uz Briseli brauks četri veiksminieki

Noslēdzies laikraksta «Bauskas Dzīve» un Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa kopīgi rīkotais konkurss «Eiropas Parlamenta eksperts».

43 pareizo atbilžu autori vakar, 17. janvārī, tika aicināti uz izlozi Bauskas mākslas skolas zālē, lai noskaidrotu, kuri divi veiksminieki laimēs iespēju apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē. Acīmredzot konkursa dalībniekiem izdevās iemantot rīkotāju īpašu labvēlību, jo ceļojumu uz Briseli ieguva četri «Bauskas Dzīves» lasītāji. Tie ir: Karīna Peha un Guntis Šlosbergs no Bauskas, Ilze Arāja no Vecumnieku novada Misas, Evija Blumberga no Ventspils.

Eiropas Parlamenta «ekspertiem» bija solīta tikšanās ar K. Kariņu, kurš vienmēr ir labprāt braucis ciemos un ticies ar «Bauskas Dzīves» lasītājiem. Diemžēl šis laiks, kad pašreizējam Ministru prezidenta kandidātam «jāmēģina sadiegt valdības deķi», ir pietiekami sarežģīts, tāpēc pēdējā brīdī viņam dienas kārtība bija jāmaina. Uz Bausku bija atbraucis un ar konkursa dalībniekiem tikās K. Kariņa «sūtnis» politiķis Aleksejs Loskutovs, kurš gadījumā, ja premjera amata kandidāts kļūs par valdības vadītāju, ieņems viņa vietu Eiropas Parlamentā. A. Loskutovs katram pareizo atbilžu autoram pasniedza speciālbalvu no Eiropas Parlamenta un atbildēja uz daudzajiem jautājumiem.

Plašāk lasiet laikrakstā «Bauskas Dzīve» 22. janvārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas