Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Briseli brauks skolotāja un skolniece 3

Noskaidroti galveno balvu ieguvēji «Bauskas Dzīves» un Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Krišjāņa Kariņa kopīgi rīkotajā konkursā «Atbildi uz jautājumiem un brauc uz Briseli».

Konkursam «Atbildi uz jautājumiem un brauc uz Briseli» redakcija saņēma sešdesmit vēstules. Desmit atbilžu anketās bija kļūdas. Piektdien, 21. februārī, uz noslēguma pasākumu Rīgas Motormuzeja Bauskas filiālē bija uzaicināti 50 pareizo atbilžu iesūtītāji. Lai noskaidrotu veiksminieku, tika rīkota izloze.

Konkursa noslēguma pasākumā piedalījās arī EP deputāts K. Kariņš. Pirms tam viņš pastāstīja par savu darbu, iespējām EP ierindas deputātiem ietekmēt svarīgus likumdošanas procesus. «Šis darbs ir sarežģīts, bet diezgan interesants,» piebilda K. Kariņš.

Sanākušie uzdeva deputātam dažādus jautājumus. Uzņēmējs Indulis Pētersons interesējās par bijušā premjera Valda Dombrovska izredzēm ieņemt augstus amatus Eiropas Savienības vadošajās institūcijās. Imants Brikmanis no Mežotnes vēlējās zināt, cik striktas un obligātas ir ES noteiktās regulas. Tika diskutēts par iespējām uz zaudējumiem, ieviešot brīvo elektroenerģijas tirgu un atverot gāzes tirgu. Sanākušie vēlējās zināt arī EP deputāta viedokli par Ukrainā notiekošo.

Pēc nepilnu stundu garas diskusijas notika izloze. Galveno balvu – divu dienu apmaksātu ceļojumu uz Briseli – ieguva Bauskas pilsētas pamatskolas 6.a klases audzēkne Paula Kristiāna Daugule un skolotāja no Īslīces pagasta Evita Cera.

«Bauskas Dzīvei» E. Cera atzina, ka šādos konkursos nekad neesot piedalījusies. Tādēļ īpašs prieks par veiksmi jau pirmajā reizē. Arī Briselē līdz šim viņai nav nācies būt. Ceļojums uz Beļģijas galvaspilsētu 4. un 5. martā būs īpašs arī tādēļ, kas tas būs viņas pirmais lidojums.

E. Cera dzīvo Īslīces pagastā un strādā Codes pamatskolā. Šis mācību gads sākumklašu pedagoģei ir īpašs arī tādēļ, ka pirmajā pusgadā viņa ieguva galveno balvu Bauskas novada konkursā «Gada skolotājs».

Bauskas  pilsētas pamatskolas 6. klases skolniece Paula Kristiāna Daugule uz konkursa noslēguma pasākumu 21. februārī nevarēja ierasties, jo piedalījās novada matemātikas olimpiādē. Viņas vietā uz izlozi bija ieradusies vecmāmiņa Marianna Daugule. Viņa bija ļoti priecīga par mazmeitas veiksmi. «Paula ir ļoti čakla un gudra meitene. Viņa labi mācās, apmeklē nodarbības Mākslas skolā. Mana mazmeita ir pelnījusi šādu lielisku dāvanu,» pārliecināta vecmāmiņa.

Konkursa uzvarētāji divu dienu apmaksātā ceļojumā uz Briseli dosies 4. un 5. martā. «Bauskas Dzīve» nodrošinās nokļūšanu Rīgas lidostā un atgriešanos no tās. Lidojuma un divu dienu uzturēšanās, tostarp naktsmītnes, izdevumus Briselē sedz Eiropas Parlaments. Baušķeniekiem būs iespēja iepazīties ar Eiropas Parlamenta darbu, apskatīt pilsētu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

*** ES

Eiropas Savieniibas masturbacijas komplektu vinjaam iedos ES !

pirms 6 gadiem, 2014.02.22 19:53

Vietējās ziņas