Uz Latvijas–Lietuvas robežas Grenctālē aizturēti 18 Bulgārijas pilsoņi aizdomās par koronavīrusa klātbūtni 11

Laikraksts «Bauskas Dzīve» saņēmis informāciju par 18 Bulgārijas pilsoņiem, kuri Latvijas–Lietuvas robežpunktā Grenctālē pārbaudīti pirms iebraukšanas Lietuvā un kuriem, iespējams, ir «Covid–19» vīrusa infekcija.

Bulgārus pārbaudījusi Lietuvas robežsardze un Nacionālais veselības dienests. Konstatējot paaugstinātu ķermeņa temperatūru, kaimiņvalsts robežsargi nav atļāvuši iebraukt Lietuvas teritorijā. Svētdienas pēcpusdienā «Bauskas Dzīve» devās uz robežpunktu, kur atklājās, ka plkst. 14 Bulgārijas pilsoņi vēl bija robežpunktā.

«Astoņpadsmit bulgāri braukuši no Igaunijas piecās vieglajās automašīnās. Robežpunktā viņus pārbaudīja svētdienas naktī, tagad bulgāri gaida Latvijas teritorijā tālākos norādījumus un analīžu rezultātus,» sacīja aculiecinieks, «iespējamie slimnieki bez atļaujas no automašīnas izkāpt nedrīkst.»

Kā „Bauskas Dzīvi” informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone,  svētdien Valsts robežsardze risināja šo problēmu ar Bulgārijas vēstniecību par viņu tautiešu nogādāšanu uz mītnes zemi.


Pievieno komentāru

Komentāri 11

ip

Latvieši ielaiž Ventspilī nepārbaudot,bet Leiši malači visus pārbauda,pirms ielaiž Lietuvā.

pirms gada, 2020.04.06 00:05

Traki

Tik daudz cilvēki ar aizdomām par saslimšanu braukājuši pa Latviju, kas zin,, kur viņi bijuši, veikalos, ēstuvēs, benzīntankos, tas ir ļoti slikti, lietuvieši malači

pirms gada, 2020.04.06 06:56

???

Jautājums. Vai tad ar vieglajām mašīnām var ceļot pāri robežām? Biju domājis ,ka robežas atvērtas tikai kravu pārvadātājiem.

pirms gada, 2020.04.06 07:59

.....

Vai tik tos idiņus ne ievietoja Garozā, tur policisti mudž un teritorija ierobežota

pirms gada, 2020.04.06 08:49

×××

Lietuvieši malači????mūsējiem tak pofig kam nauu kur likties brauciet tik uz lv mums vietas pietiks visiem! ????

pirms gada, 2020.04.06 09:14

!

Vari lamāt mūsējos, jo tāda ir tava daba. Domāju, ka mūsu valdība rīkojas atbildīgi, vismaz fakti to apliecina: uz Lietuvas un Igaunijas fona saslimstība Latvijā ir krietni mazāka, lai gan analīzes ir veiktas vairāk personām nekā Lietuvā un Igaunijā. Arī mirstība ar šo slimību Latvijā ir krietni zemāka, nekā citās Eiropas valstīs. Ceru, ka noturēsim šādu līmeni.

pirms gada, 2020.04.06 10:17

Kika

Jautajums sekojoss..kapec UZ LV ROBEŽAS NAV NEVIENA,KAS VEIC PARBAUDES..LIETUVIESI MALAČI,LAI LV ŅEM PIEMERU..

pirms gada, 2020.04.06 17:01

Sandra

Un kāpēc lietuvieši,poļi brauc no arzemēm caur ventspili,lietuviešiem robeža ciet,bet mūsējiem ir atklātā durvju diena.un neviens nepārbauda viņus.neticu ka viņi nekur neapstājās pa ceļam.lietuvieši nelaiž cauri rumāņus,bet kā viņi tika lidz lietuvai,arī noteikti vai no ventspils pramja,vai liepājas prāmja.bet kapec mums viņi jauzņem,jabaro.mums par savejiem jadomā un jaizmitina likvidētās internātskolās latvieši,tur viss ir gatavs uzņemšanai,ednīca,gultas vietas.

pirms gada, 2020.04.06 20:39

zikurats

Ziņots no Somijas, var jau liet, ka 4 stundas braucot nekur nav stāvējuši tapas sadzinuši un mezglā sasējuši turējušies, kur vēl iekost uzkost, paspļaudīties un musoru izmest kā ārzemju stāvvietās novērots, mums ne tualetes, ne atkritumu savāktuves, kur vēl dezinfektori. Ir gan mums Čuguna Lējēji, aizvēra Liepājas metalurgu, tagad ārsti un mediji darbojas

pirms gada, 2020.04.06 22:46

Vietējās ziņas