Uz nenoteiktu laiku «iesaldē» Iecavas parka attīstības metu konkursu 2

Iecavas novada pašvaldība līdzekļu trūkuma dēļ nolēmusi šogad neizsludināt metu konkursu par Iecavas parka attīstību, liecina paziņojums pašvaldības portālā iecava.lv.

Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Annija Jakovļeva paskaidroja, ka konkurss pārcelts uz nenoteiktu laiku. To bija plānots rīkot ar mērķi, lai iegūtu konceptuāli atbilstošāko, labāko un oriģinālāko ideju Iecavas parka teritorijai, kas ietvertu racionālus, drošus, funkcionālus un praktiskus risinājumus ar daudzfunkcionālām rekreācijas un izklaides iespējām teritorijā, kā arī piesaistītu parka teritorijai jaunas attīstības vēsmas, kas veicinātu iedzīvotāju, tūristu un citu interesentu vēlmi uzturēties un atpūsties parkā.

Izstrādātais nolikums paredzēja, ka konkursā varēs piedalīties ainavu arhitekti, arhitekti, telpiskie plānotāji, profesionāli un izglītoti tēlnieki vai mākslinieki, projektētāji vai autoru kolektīvi.

A. Jakovļeva atzīmēja, ka šobrīd viena no vietvaras prioritātēm tuvāko gadu laikā ir centra lokālplānojuma izstrāde, neatliekama esot arī Skolas ielas rekonstrukcijas pirmās kārtas uzsākšana un stadiona trešās kārtas – tenisa, basketbola, volejbola, handbola un minifutbola laukuma - izbūve.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tilts

Ļoti stulbs lēmums, parks ir Iecavas lielākā vērtība, ko sen bija laiks sakārtot

pirms 5 gadiem, 2015.02.24 17:52

aicis

nejau visi skries uz stadionu kurss nevienmeer ir atveerts
gan vecaaki ar berniem gan pensionaari ar ir pelnijussi atpuutu parka teritorijaa
ko vajadzeetu sakaartot

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 05:12

Vietējās ziņas