Uzbrauc gājējam Rundāles pagastā

Rundāles novada Rundāles pagastā 3. augustā automašīnas «BMW-320» vadītājs uzbrauca gājējam, kas negadījumā cietis un nogādāts ārstniecības iestādē.

Par uzbraukšanu gājējam sākts kriminālprocess, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 3. augustā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts viens administratīvā pārkāpuma lēmums. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 3. augustā saņemta informācija par 112 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 53 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 20 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, trijos cietušas četras personas, vienā gadījumā bojā gājusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un trīs velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas