Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzlabos ūdens kvalitāti Mežotnē 2

Mežotnes pagasta Strēlnieku un Garozas ciematā pēc pāris gadiem iedzīvotājiem piegādās tīrāku un kvalitatīvāku dzeramo ūdeni. Tas tiks panākts, īstenojot divus ES finansētus projektus.Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē 20. janvārī deputāti apstiprināja divus tehniski ekonomiskos pamatojumus par rekonstrukcijas darbu veikšanu un investīciju piesaisti. Izlietojot 132 tūkstošus latu, Garozas ciematā rekonstruēs artēzisko urbumu, ūdenstorni, izbūvēs dzeramā ūdens sagatavošanas staciju. Tiks paplašināts ūdensapgādes tīkls, rekonstruētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, paplašināts kanalizācijas tīkls. Savukārt Strēlniekos darbiem atvēlēti 250,5 tūkstoši latu. Par šo naudu paredzēts Strēlnieku ciemata ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pievienot Garozas ciema sistēmām. Ūdensapgādi Strēlnieku ciematā paplašinās, rekonstruēs arī kanalizācijas tīklus.Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informēja, ka šos darbus paredzēts īstenot 2011. un 2012. gadā. 85 procentus no visām izmaksām sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds, pārējā nauda tiks ņemta no pašvaldības budžeta. Kopumā šo divu projektu īstenošana Bauskas novadam izmaksās ap 48 tūkstošiem latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Atbilde

Gudrs cilvēks šo jautājumu risinātu citā vietā!

pirms 9 gadiem, 2011.01.22 19:38

Ideja laba, bet vai kāds ar ciemata iedzīvotājiem ir runājis. Zinu ka daudzas mājas Strēlniekā,kurām ir savas akas nepiekritīs pievienoties kopējam vadam, jo kurš var piespiest to darīt,tagad smel no savas akas cik gribi, bet tad būs jāmaksā pagastam.

pirms 9 gadiem, 2011.01.21 18:59

Vietējās ziņas