Uzņēmēji Rundālē diskutēs par aktualitātēm un sportos

20. martā Rundāles novadā notiks «Uzņēmēju diena 2015». Tajā paredzētas gan plašas prezentācijas un diskusijas par jomas aktualitātēm, gan sportiskas aktivitātes komandu saliedēšanai, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Uzņēmēju dienu atklās ar forumu Svitenes saieta namā plkst. 10. Četru stundu darba kārtībā plānotas prezentācijas par pašreizējo Rundāles novada uzņēmējdarbības attīstību, diskusijas par iespējamo pašvaldības sadarbību ar uzņēmējiem un zemnieku saimniecībām Eiropas Savienības fondu piesaistīšanā, finansējuma apguvi laukos jaunajā plānošanas periodā. Paredzēta arī iepazīšanās ar labās prakses piemēriem, kas atspoguļos veiksmīgu pašvaldības un uzņēmēju sadarbību.

«Darba kārtībā esam ieplānojuši diskusiju par Rundāles novada uzņēmēju konsultatīvās padomes izveidošanu un par veidu, kā identificēt un ar uzņēmējiem saskaņot tieši uzņēmējdarbības infrastruktūras attīstības projektus,» stāsta Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Lai atrastu visoptimālāko sadarbības modeli starp pašvaldību un uzņēmējiem, ļoti būtiska ir novada uzņēmēju un zemnieku saimniecību pārstāvju dalība forumā, uzskata priekšsēdētājs.

Savukārt plkst. 16 Pilsrundāles vidusskolā notiks tradicionālās Rundāles novada Ziemas sporta spēles, kur savu vienotību un sportisko garu varēs pierādīt novada zemnieku saimniecību, iestāžu un uzņēmumu komandas.

Komandas izveicību varēs pārbaudīt lēkšanā ar lecamauklu, badmintonā, dvieļu volejbolā, šautriņu mešanā, lielajā stafetē. Veiklākie varēs sacensties cilpošanā, kur katram disciplīnas dalībniekam būs jāizlien caur cilpu noteiktā laikā.

«Bīstamās bumbas» laikā sešiem komandas dalībniekiem ar palīgmateriālu palīdzību būs jāpārvieto bumba uz norādīto vietu. Viena no disciplīnām būs deju izpildīšana pēc paraugdemonstrējuma.

Uzņēmēju dienas dalībniekus noslēgumā gaidīs atpūtas vakars kopā ar muzikantu Andri Striķi, kurš pārstāv Tukuma grupu «Līdzsvars».


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas