Uzņēmumu reģistra klātienes pakalpojumi Bauskā būs pieejami divas reizes nedēļā

No šī gada 7.maija mainīsies klientu apkalpošanas laiki vairākās Uzņēmumu reģistra (UR) reģionālajās nodaļās, tostarp arī Bauskā, portālu informēja Uzņēmumu reģistra pārstāve Dace Zandfelde.

Turpmāk Bauskas nodaļā klātienes pakalpojumi būs pieejami divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 13 līdz pulksten 16. Šāda kārtība būs arī Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē un Ventspilī, savukārt Rīgas un Valmieras reģionālajās nodaļās saglabāsies iepriekšējie darba laiki.

D. Zanfelde paskaidroja, ka, ņemot vērā UR stratēģiskos attīstības virzienus, tostarp elektronisko pakalpojumu attīstību, kā arī izmaiņas klientu pieprasījumā pēc klātienes pakalpojumiem, pieņemts lēmums par klientu klātienes pakalpojumu laika samazināšanu. Darbinieki turpinās nodrošināt UR darbu – reģistrēt dokumentus, sniegt telefonkonsultācijas u.tml. Klienti dokumentus reģistrācijai 60% gadījumu iesniedz elektroniski, liecina 2017.gada un 2018.gada statistika, norādīja UR.

 «Jau šobrīd visi Uzņēmumu reģistra pakalpojumi ir pieejami elektroniski. Turklāt tuvāko gadu laikā iestādes pakalpojumi būs pieejami tikai elektroniski. Tāpēc jau 2017.gadā sākām samazināt darba laiku reģionālajās nodaļās klientu apkalpošanai klātienē, lai klienti un sabiedrība kopumā pie izmaiņām varētu pierast,» atzīmēja Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere.

Dokumentus reģistrācijai papīra formā var iesūtīt arī ar pasta starpniecību. 

UR pakalpojumus elektroniski var saņemt valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv Konsultācijas par sniegtajiem pakalpojumiem var saņemt, zvanot uz iestādes informatīvo tālruni vai jautājot virtuālajai asistentei UNAi. Virtuālā asistente UNA darbojas UR mājaslapā un šobrīd čata režīmā prot atbildēt uz jautājumiem par reģistrācijai iesniedzamajiem dokumentiem.

mads.gif

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas