Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsākta SOS bērnu ciematu bērnu radīto Ziemassvētku kartīšu tirdzniecība

SOS bērnu ciematu audžuģimeņu bērni un viņu draugi, Latvijas mākslinieki, ir radījuši sirsnīgus Ziemassvētku apsveikumu kartīšu motīvus.

Izvēloties šīs kartītes Ziemassvētku sveicieniem, tiek atbalstīti bērni, kuri aug SOS audžuģimenēs, informē Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija. SOS pārstāve Dace Dzedone informē, ka šī gada kartīšu klāstā ir arī Īslīces SOS bērnu ciemata sešu bērnu zīmējumi.

«Šogad piedāvājam piecus jaunus un 20 tradicionālus kartīšu motīvus. Apsveicot tuviniekus ar sirsnīgām kartītēm, rodam iespēju atkal piepildīt daudzu bērnu dzīvi ar prieku un radīt tiem drošu, ģimenisku vidi SOS bērnu ciematu audžuģimenēs un jauniešu mājās,» rakstīts Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas paziņojumā.

Kartītes var iegādāties Jāņa Rozes grāmatnīcās un «BENU» aptiekās visā Latvijā, kā arī SOS bērnu ciemata interneta vietnē. D. Dzedone skaidro, ka vienas darbdienas laikā pēc pasūtījuma nosūtīšanas e-pastā būs avansa rēķins. Pēc rēķina apmaksas kartītes varēs saņemt SOS birojā Rīgā vai arī, personīgi vienojoties, pa pastu uz mājas adresi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas