Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzteic anekdošu stāstītāju no Bauskas

Izstāstīt vienu pēc otras 40 smieklīgas anekdotes ne katrs spēj. Baušķeniece Nikola Vecele to paveica konkursā «Anekdošu virpulis».

Rīgas Latviešu biedrībā konkurss «Anekdošu virpulis» notiek vairāk nekā 15 gadus. Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) metodiķe Veronika Puķe informē, ka šogad mūsu novadu konkursā pārstāvēja Nikola Vecele. Viņa ir Bauskas BJC improvizācijas teātra «Magno» dalībniece, izglītojas Bauskas 2. vidusskolas 5.b klasē.

Konkursā Rīgā piedalījās 45 anekdošu labākie zinātāji no visiem Latvijas novadiem. Dalībnieki uzstājas grupās, pa kārtai stāstot vienu anekdoti. Noklausoties katra dalībnieka vismaz trīs anekdotes, žūrija vērtēja, kuri no stāstītājiem tiek nākamajā kārtā. Konkursā piešķīra Mazā, Lielā, Dižā un Ekselentā smīdinātāja titulus.

«Nikolai ir bagāts anekdošu pūrs, viņa ir laba stāstniece. Šajā konkursā viņa piedalījās jau 2011. gadā. Lai iegūtu augstāko vērtējumu – Ekselentais smīdinātājs, Nikola šoreiz izstāstīja vairāk nekā 40 anekdotes. Teksti iepriekš nav saskaņoti, katram dalībniekam jāprot sasmīdināt klausītājus ar savam vecumam atbilstīgiem jokiem. Anekdotes nedrīkst atkārtoties. Nikola to paveica tiešām ekselenti,» par baušķenieces panākumu priecājas V. Puķe.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas