Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vāc liecības par Mežotnes baznīcu 3

Rundāles novada dome gaida jebkuras interesantas atmiņas, fotogrāfijas, dzīvesstāstus, kas saistīti ar Mežotnes baznīcu, Mežotnes baznīcas kapiem, mācītājmuižu, informē Laura Ārente, pašvaldības projektu un sabiedrisko attiecību speciāliste. 12. oktobrī notika Rundāles novada domes rīkota diskusija «Mežotnes baznīca - Lielupes augšteces kultūrvēsturiskā tūrisma piedāvājuma sastāvdaļa». Tajā piedalījās vēstures, kultūras, reliģijas, tūrisma jomas autoritātes, pārrunājot Mežotnes baznīcas un tai piegulošās teritorijas iespējamos attīstības virzienus. Piesaistot dažādu projektu līdzekļus, pašvaldība labiekārtojusi Mežotnes baznīcas tuvumā esošo pilskalnu. Kopš 2006. gada atjaunota tradīcija organizēt pilskalnā sakopšanas talkas, sakārtojot arī Mežotnes baznīcas apkārtni. Savā brīvajā laikā tur strādājuši Rundāles pagasta un vēlāk novada domes deputāti, Mežotnes draudze, Viesturu pagasta pensionāri, Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi, Rundāles novada domes, kā arī Rundāles pils muzeja darbinieki, jauniešu biedrība «INICIO» un Zemgales kultūras biedrības «Upmale» dalībnieki, rakstniece Astrīda Beināre ar savu komandu un citi brīvprātīgie palīgi. Brīvprātīgie rudens sakopšanas darbiem Mežotnes pilskalnā var pieteikties, sazinoties ar Rundāles novada domes izpilddirektoru Aldi Smilgu (tel. 29119773) vai attīstības nodaļas speciālisti Ludmilu Knoku (tālr. 29293446).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

'mjāā

Ļoti jauki, ka neļauj pārtapt par gruvešiem, saudzē veco, vismaz tādā līmenī, ko var atļauties... Nāks labāki:) laiki, varēs atjaunot! Paldies idejas autoriem!

pirms 8 gadiem, 2011.11.09 09:05

Baušķinieks

Biju patīkami pārsteigts pagājušajās brīvdienās,kad devos uz Mežotni pastaigaties un pārgaju pāri jaunajam tiltiņam pāri lielupei-ĻOTI skaista atpūtas vieta

pirms 8 gadiem, 2011.11.09 08:36

Vietējās ziņas