Vācijas elektromobiļu rallija dalībnieki otrdien piestās Bauskas Rātslaukumā

Šonedēļ, no 23. līdz 26.jūlijam, Latvijā notiks Vācijas elektromobiļu rallijs «E-Rallye Baltica 2019», kura laikā dalībnieki piestās arī Bauskas novadā – otrdien no plkst. 9 līdz 10 viņi būs sastopami Bauskas Rātslaukumā, informē Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības pārstāvis Arnis Bergs.

Rallijā piedalās 23 braucēji, dalībnieki maršrutu veic bez pavadošajiem fosilās degvielas automobiļiem, Latvijā iepazīsies ar populāriem tūrisma objektiem.

Bauskas Rātslaukumā 23. jūlija rītā būs iespēja iepazīties ar elektromobiļu rallija «E-Rallye Baltica 2019» dalībniekiem un to elektromobiļiem – ar septiņiem dažādiem «Tesla» modeļiem, «Renault Zoe ZE40 R110», «BMW i3 120Ah», «Hyundai IONIQ Electric» un «Audi e-tron». Rallija dalībnieki labprāt pastāstīs par elektromobiļiem un to ceļojumu organizēšanu, kā arī par uzlādes risinājumiem – no speciālajiem pieslēgumiem līdz parastajām elektrības rozetēm.

Rallija Latvijas posmā pie viesnīcām un tūrisma objektiem plānots atklāt elektromobiļu uzlādes publiskos punktus. Viens no tiem būs atpūtas kompleksā «Miķelis» Gailīšu pagastā. Uzlādes punktu dati tiks ievietoti specializētajās interneta kartēs, informē A. Bergs.

Noslēguma sarīkojumā elektroauto ekipāžas sniegs ceļojumā pieredzētā rezumējumu, kurā novērtēs elektromobilitātes iespējas Latvijā un citu valstu autoceļos, kā arī atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas