Vācijas elektromobiļu rallijs piestās Bauskā

Nedēļas nogalē mūspusē norisinājās antīko automašīnu rallijs, bet jau pēc divām nedēļām ikviens interesents varēs vērot, kā ar saviem elektromobiļiem pa Latviju pārvietojas pedantiskie vācieši. No 23. jūlija Bauskā līdz pat vēlai 26. jūlija pēcpusdienai Jūrmalā Latvijas ceļos būs sastopami 23 Vācijas elektromobiļu rallija «E-Rallye Baltica 2019» dalībnieki, portālu informēja Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības pārstāvis Arnis Bergs.
Viņš atklāja, ka rallija dalībnieki brauks ar septiņiem dažādiem «Tesla» modeļiem, kā arī ar «Renault Zoe ZE40 R110», «BMW-i3 120Ah», «Hyundai Ioniq Electric» un «Audi E-tron» marku elektromobiļiem. Bauskā ar «zaļajiem» spēkratiem varēs iepazīties otrdien, 23. jūlijā, no pulksten desmitiem līdz vienpadsmitiem Bauskas Rātslaukumā. Plānots, ka 24. jūlijā stundas pitstops būs Cēsīs, Vienības laukumā, 25. jūlijā – Rīgā, Biķernieku trases laukumā, bet 26. jūlijā Jūrmalā, Jomas ielā 4, pie «Elektrum» Energoefektivitātes centra.
A. Bergs uzsvēra, ka  minētā rallija dalībnieki maršrutu veic bez pavadošajiem fosilās degvielas automobiļiem un Latvijā iepazīsies ar populāriem tūrisma objektiem.
Iecerēts, ka rallija Latvijas posmā pie viesnīcām un tūrisma objektiem atklās elektromobiļu uzlādes publiskos punktus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas