Vadītāji avarē uz slideniem ceļiem 3

Brauktuvju neapmierinošais stāvoklis un vadītāju nespēja izvēlēties drošu ātrumu bija par iemeslu vairākām avārijām, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Negadījums Bauskas novadā, ceļa Bauska–Mežotne 4. kilometrā, notika 10. janvārī pulksten divos pēcpusdienā. 1987. gadā dzimis vīrietis, vadot automobili «Škoda», nespēja savu spēkratu savaldīt. Mašīna nobrauca no ceļa un ietriecās ceļa zīmē.

Iecavas novadā negadījums 10. janvārī pēc pulksten desmitiem vakarā notika ceļa A7 48. kilometrā. 1987. gadā dzimis vīrietis, automašīnas «VW Jetta» šoferis, uz slidenā ceļa nespēja to savaldīt. Mašīna noslīdēja no brauktuves. Bojāts automobilis, cietušo nav.

Līdzīgs negadījums 11. janvārī pulksten pussešos vakarā notika Vecumnieku novadā, ceļa Ķekava–Skaistkalne 17. kilometrā. 1984. gadā dzimis automobiļa «VW LT» vadītājs uz slidenas brauktuves netika galā ar savu spēkratu. Mašīna nobrauca no ceļa un apgāzās.

Kravas automobili DAF ar piekabi 12. janvārī pulksten septiņos no rīta uz slidena ceļa nespēja savaldīt 1969. gadā dzimis šoferis. Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska 50. kilometrā, šoferis izvēlējās nesamērīgi lielu braukšanas ātrumu. Strauji bremzējot, mašīna kļuva nevadāma un nobrauca no ceļa. Negadījumā bojāts spēkrats, cietušo nav.

Bauskas novadā pa ceļu A7 ar automobili «Opel Astra» 11. janvārī pārvietojās 1961. gadā dzimis vīrietis. Policija automobili apturēja ceļa 66. kilometrā pulksten piecos pievakarē. Šofera izelpā konstatētas 2,4 promiles alkohola.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

DF

10. un 11. janvāris vēl ir nekas, salīdzinot ar to, kas šodien darās uz ceļiem- apledojuši gan grunts ceļi, gan šosejas. Brauc, cik groši vien gribi, bet nēsā tāpat.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 10:34

mjāā

It sevišķi drausmīgs ir Mežotnes ceļš!

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 14:46

IKI

Brauc cik droši gribi- šodien uz ceļa katastrofa!!! Vai tiešām ceļu uzturētājiem nemaz nav nekādas atbildības? Cik noprotu pašvaldības arī saņem mūsu nodokļu naudu- un vai tiešām arī tās savos pagastos nevar daudz maz saprātīgi izšķūrēt kaut galvenās ielas, lai cilvēki tiek uz darbu kā cilvēks!!! Laikam pašvaldību darbinieki un atbildīgās personas neko neredz un nesaprot- uz darbu tiek pa gaisu...
Brīžiem jau liekas, ka Latvija pamazām pārvēršas par Sūnu ciemu.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 22:09

Vietējās ziņas