Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai partijas ir gatavas pildīt savus solījumus 3

Bauskas novada domes sēdē 24. februārī paredzēts skatīt vairākus būtiskus jautājumus. Deputātiem jālemj par Bauskas kristīgās pamatskolas slēgšanu. Lai arī komitejas sēdē tika nolemts neslēgt Mežotnes internātvidusskolu, iespējams, šis jautājums var tomēr „uzpeldēt", kaut vai tikai diskusijās. Tāpat domes sēdē varētu tikt skatīts administrācijas reformas jaunais projekts. Izvērtējot to apvienotajā komiteju sēdē 22. februārī, vairākus iebildumus izteica Bauskas tūrisma un informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure. Viņa bija nepamierināta ar iestādes likvidēšanu, pārveidojot TIC par Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja struktūrvienību. I. Turkupole-Zilpure šādu reorganizāciju uzskata tūrisma nozarei par īpaši kaitīgu. „Bauskas Dzīve" atgādina lasītājiem un varbūt arī deputātiem pirms pusotra gada partiju programmās ierakstītās apņemšanās, kas attiecas gan uz izglītību, gan uz tūrismu. Partiju programmas Bauskas novadam 2009. gada pašvaldību vēlēšanās. „Jaunais laiks" Atbalstīsim izglītības kvalitāti veicinošus pārkārtojumus novada skolās, jauniešu vēlmi kļūt par skolotājiem un atgriešanos novada skolās. Pilsoniskā savienībaVeicināsim novadā esošo sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu pastāvēšanu. Saglabāsim Pamūšas speciālās internātpamatskolas darbību un reorganizēsim Mežotnes internātvidusskolu, nodrošinot skolēniem uz profesionālo karjeru orientētu izglītību. Nodrošināsim tūrisma iespēju pilnveidošanu novadā. Centriskā partija „Latvijas Zemnieku savienība"Izglītības iestāžu pārstrukturēšana pieļaujama, ņemot vērā ne tikai viena skolēna mācīšanas izmaksas konkrētā skolā, bet arī konkrētās teritorijas iedzīvotāju blīvumu, viņu viedokli un ietekmi uz konkrētās teritorijas tautsaimnieciskajiem un sociālajiem procesiem. Veidot tūrismam un atpūtai pievilcīgu vidi ilgtermiņā. Tautas partijaGarantēt visiem novada iedzīvotājiem izglītošanās iespējas maksimāli tuvu dzīvesvietai - attīstot pirmsskolas izglītības iestādes, kvalitatīvu pamata un vidējo izglītību, interešu un profesionālās ievirzes izglītību. Sadarboties ar kaimiņu novadiem tūrisma pakalpojumu sniegšanā, informatīvi atbalstīt novada tūrisma objektus. Apvienība TB/LNNKSkolas ir sabiedriskās dzīves centrs un arī nozīmīgs darba devējs, tāpēc novadā ir svarīgi censties saglabāt esošās skolas, lai vismaz pamatizglītības iespējas būtu maksimāli tuvu dzīvesvietai.Veicināsim Bauskas novada pazīstamību, sekmējot vietējā tūrisma produktu un uzņēmējdarbības attīstību.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

par skolām

Paldies, Vilni, ka reanimējāt partiju patētiskos solījumus. kas nu jau sen ir aizmirsušies.
Daži deputāti gan tomēr to atceras un ir diezgan godīgi savā balsojumā.

pirms 9 gadiem, 2011.02.24 10:05

ui

Ko parasti dara ar tiem , kas nepilda solījumus ?Kā var melot pedagogi, skolu direktori? Kā jūs drīkstat mācīt skolēnus? Nav brīnums , ka pamatskolas direktoru neklausa , nes no klases ārā. Jaunieši nav dumji mājās dzird vecākus pārrunājam, kā jūs melojat.

pirms 9 gadiem, 2011.02.23 20:10

uiiiii

Auzān, necenties. Šito savārstījumu viņi atcerēsies pirms nākamajām vēlēšanām, kad atkal mēģinās savas pēcpuses iestutēt deputātu krēslos, bet tagad,,,,, tagad galvenais mākslīgi organizēt darba grupas, jo par katru darba grupā nosēdēto STUNDU katrs no viņiem saņem ļoti smuku naudiņu. Apmēram tik, cik lielākā sabiedrības daļa par veselu nostrādātu dienu.

Tad kāpēc lai netaisītu reformas, ja paši viņi uz tā var nopelnīt uiiiii kādu naudiņu!

Šitās vēl nebūs pēdējās reformas...pēc gada nāks pēkšņa atklāsme, ka Vides serviss novadu kārtīgi noslauc..........ka sistēma nefunkcionē, ka ekonomiskā ietaupījuma nav......un atkal būs darba grupa, kura saņems smuku aldziņu un taisīs jaunu struktūru. Turpinam gaidīt!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.23 16:55

Vietējās ziņas