Vairāk varēs uzzināt par pašvaldības darbu 2

Bauskas novada dome turpina strādāt, lai informētu iedzīvotājus par pašvaldības darbu. Ir izgatavoti un uzstādīti vairāki informācijas stendi.Sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina ziņo, ka viens stends ir lielveikalā «Rimi», otrs Dārza ielas veikalā «Maxima». Tajos interesenti var paņemt pašvaldības informatīvo izdevumu «Bauskas Novada Vēstis». Stendā atvēlēta vieta arī citiem informatīviem izdevumiem, bukletiem. Pašvaldībā saņemta informācija par finansējuma piešķiršanu trīs interaktīvu stendu izgatavošanai. Tos uzstādīs lielveikalā «Rimi», Bauskas autoostā, arī Rātsnamā. Tas būs moderns, inovatīvs stends, kurā būs pieejama plaša informācija par pašvaldības darbu, iecerētajām aktivitātēm. Šos stendus plānots uzstādīt nākamgad. Tos daļēji finansēs no lauku atbalsta programmas «LEADER» līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Arī Bauskas iedzīvotājs

ļoti labi,ka būs šāds stends.Pēc publikācijām avīzē redzu,ka patreizējā Bauskas novada sabiedrisko attiecību speciāliste ir strādīga un zinoša.Tā turpināt Ieva.

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 08:31

Bauskas iedzīvotājs

Kaut kas drausmīgs! Vai tiešām nevar beidzot pieņemt darbā kompetentu sabiedrisko attiecību speciālistu?! Izskatās, ka tikai Bauskā tad iedzīvotājus interesē pašvaldības darbs. Kā tad ar pagastiem? Tur nevienam neko nevajag zināt?

pirms 9 gadiem, 2011.11.10 14:26

Vietējās ziņas