Vairākas personas Iecavā komandantstundas laikā pārvietojas bez pašapliecinājuma 4

Par atrašanos ārpus savas dzīvesvietas laikā, kad valstī noteikti stingri personu pārvietošanās un pulcēšanās aizliegumi, 25. oktobra vakarā – plkst. 22 – Bauskas novada Iecavā publiskā vietā konstatētas personas bez aizpildītiem pašapliecinājumiem.

Par ārkārtas situācijas un mājsēdes noteikumu neievērošanu ierosināti administratīvā pārkāpuma procesi, piemērojot naudas sodu katram indivīdam desmit eiro apmērā, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Savukārt Bauskā, Zaļajā ielā, 25. oktobra vakarā fiksēts taksometra vadītājs, kas sniedzis pārvietošanās pakalpojumus bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta. Personai par pārkāpumu noformēts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā 25. oktobrī pārbaudīta 41 persona, ar pašapliecinājumu – 23 personas, trijos gadījumos sāktas administratīvās lietvedības. Pārbaudē piecos gadījumos sniegti preventīvi norādījumi.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. oktobrī saņemta informācija par 30 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti septiņi ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji, četri no tiem par atļautā ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, divos fiziski cietuši cilvēki.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. oktobrī saņemta informācija par 152 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 51 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir fiziski cietušas personas, tajā skaitā viens gājējs. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

interesanti

Viss raksts par pārkāpumiem Bauskā. Kāpēc virsrsaksts ir par Iecavu?

pirms mēneša, 2021.10.27 15:21

Skujelooo

Gannjau makgaivers muķījās apkārt ar skrīnii un celafāna maisu :D

pirms 29 dienām, 2021.10.29 21:59

Vietējās ziņas