Vairākkārt aplaupa sirmgalvi Krasta ielā Bauskā 4

«Mūsu kaimiņu – vecu vīru – Bauskā, Krasta ielā, 5. augustā mēģināja aplaupīt trīs reizes. Pirmās divas reizes trīs vīrieši iekļuva mājā, atlaužot durvis. Vienā reizē iepūta acīs asaru gāzi un paņēma, ko redzēja. Otrajā reizē ieradās pēc tam, kad policija bija prom. Kaimiņš izsauca policiju vēlreiz. Tad sirmgalvis aizgāja uz pilsētu, un tikmēr viņa pagalmā ienāca četri vīri un viena sieviete,» portālam stāsta satrauktie Krasta ielas iedzīvotāji Bauskā. Prombūtnes laikā nelūgtos «viesus» iztraucējuši kaimiņi, kas viņus pamanīja un draudēja, ka ziņos policijai.

«Pajuka, kur nu kurais, – uz visām pusēm,» teic kaimiņi. Citi Krasta ielā dzīvojošie sacīja, ka tā pati sieviete vēlāk redzēta staigājam un kaut ko gaidām.

Nenoliedzami, garnadžiem ētikas un kauna vārds ir svešs. To apliecina tas, ka arī nākamajā dienā, 6. augustā, veco vīru Krasta ielā Bauskā apzaga, šoreiz «iepaticies» telefons. Lai izsauktu policiju, nācies meklēt palīdzību pie kaimiņiem.

Pašlaik Krasta ielas iedzīvotāji mājvietās pastiprinājuši drošības pasākumus, ko vien varējuši, aizslēguši, citi ierīkojuši videonovērošanu. Par sirotājiem kaimiņi ziņojuši arī sociālajos tīklos, kur citi Bauskas iedzīvotāji rakstījuši, ka iepriekš aizdomīgas personas manītas arī Skolas ielas namu pagalmos Bauskā.

Policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18. nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret īpašumu. 5. augustā zagļi paņēmuši motorzāģi «Benson», informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze. Uz notikumu policija 5. augustā izsaukta divas reizes. Pirmajā reizē tika pieņemts iesniegums par to, ka nenoskaidrotas latviski runājošas personas ienākušas mājā, bet pēc mājas saimnieka teiktā, ka sauks policiju, personas aizbēgušas, neko nepaņemot. Policija sāka personu meklēšanu. Aptuveni pēc četrām stundām tika pieņemts atkārtots izsaukums uz norādīto adresi. Šajā reizē no cietušā pieņemts iesniegums, kurā viņš norādīja, ka īpašumā ienākušas tās pašas personas. Mājas saimnieks pieprasīja atstāt viņa īpašumu, un, pēc viņa teiktā, viņam acīs tika iepūsta asaru gāze. Pēc tam vīrietis konstatēja, ka pazudis motorzāģis.

Ir saņemts telefonisks pieteikums arī par zādzību 6. augustā, precizē I. Šmidre. Kamēr saimnieks nebijis mājās, kāds iekļuvis īpašumā un nozagtas dažādas lietas. Mantas tiek precizētas.

Kriminālprocesā tiek veiktas kriminālprocesuālās un operatīvās darbības, lai noskaidrotu vainīgās personas. Policija meklē četrus vīriešus un vienu sievieti, kuriem varētu būt saistība ar konkrēto noziedzīgo nodarījumu. Vīriešu iespējamais vecums no 30 līdz 40 gadiem, augums aptuveni 170 cm, viens vīrietis – dūšīgas miesas būves, vienam, iespējams, zaļas krāsas T-krekls un šorti. Sievietes iespējamās pazīmes – vecums 30 – 40 gadi, pagariem tumšiem, iespējams, melniem matiem, kalsnas miesas būves. Personas, iespējams, pārvietojās ar baltu kravas mikroautobusu. Valsts policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija, kas var palīdzēt atklāt noziedzīgo nodarījumu, un zvanīt uz tālruņu numuriem 26245930, 26156961 vai 110.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mjāā

Jāuzmana balti mikrobusi, dažreiz balts klejo arī pa Likvertenu ciemu...

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.06 15:50

hi hi hi

latviski runājošie grib iedzert par cita naudu un,iespējams,skrien ne savu mikrobusiņu

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.07 10:43

Njā

Galīgi jau visas saprāta paliekas pazaudējuši. Cerams, ka noķers un ieliks pasēdēt.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.06 16:19

Ari redzeju

Pa likvertenu ciemu businu braukajam,bet mani ieraugot laikam drusku noraustijas un brauca atri prom.jauns čalis izskatijas pie stures

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.07 12:35

Vietējās ziņas