Vairākkārt pagarina pieteikšanos uz jaunatnes lietu speciālista amatu Vecumnieku novada domē 4

Vecumnieku novada dome atkārtoti aicina interesentus pieteikties uz jaunatnes lietu speciālista amatu, jo iepriekšējās divas reizes konkurss uz vakanto krēslu noslēdzās bez rezultāta.

Vakance uz šo amatu tika izsludināta aprīlī, kad pēc aktīvas darbošanās šajā jomā posteni atstāja Andris Kāposts. Noteiktajā termiņā tā arī neviens iesniegums netika saņemts. Arī otrā reize izrādījusies neveiksmīga, un 29. maijā darba sludinājums pašvaldības interneta mājaslapā publicēts atkārtoti, pieteikšanos pagarinot par divām nedēļām.

Aiga Saldābola, pašvaldības izpilddirektore, atklāj, ka pirmajā reizē netika saņemts neviens pieteikums, bet otrajā reizē, izvērtējot vienīgā pretendenta kandidatūru, tā netika atzīta par piemērotu šim amatam. «Cerējām, ka stafeti pārņems kāds no Vecumnieku novada jauniešu domes un iesāktās labās lietas turpinās. Uzrunājām aktīvākos, taču atsaucības nebija. Iespējams, tie, kuri mācās, šaubās, vai spēs apvienot mācības ar amata pienākumiem,» pauž A. Saldābola. Viņa pieļauj, ka pieteikties vakancei attur arī noteiktā atlīdzība, jo «daudzi jaunieši ir visai ambiciozi un grib algā saņemt uzreiz tūkstoti», tāpēc, viņasprāt, liela vērtība ir tie, kuri sāk ar mazumiņu, apliecina sevi darbā un pakāpeniski veidojas un aug.

Jaunatnes lietu speciālista galvenie amata pienākumi ir plānot, veikt un koordinēt darbu ar jaunatni novada pašvaldībā, piedalīties jaunatnes politikas īstenošanā, izvērtēt un izstrādāt priekšlikumus tās pilnveidošanai, sniegt priekšlikumus jaunatnes atbalsta programmu un pasākumu izveidei, sadarboties un konsultēt jauniešus novada jaunatnes politikas jomā. Amata veikšanai nepieciešama augstākā izglītība (var būt students), priekšroka tiks dota pretendentiem, kuri apguvuši jaunatnes lietu speciālista apmācības pamatprogrammu. Personai ir jābūt apveltītai ar teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, spēju plānot un organizēt pasākumus, māku prezentēt un strādāt ar liela apjoma informāciju. Ir jāzina latviešu valoda augstākajā līmenī; angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību, teikts sludinājumā.

Jaunatnes lietu speciālista amata vieta Vecumnieku novada domē izveidota šogad, paredzot mēnešalgu 645 eiro pirms nodokļu nomaksas. 2017. un 2018. gadā pašvaldība darbu ar jaunatni bija deleģējusi Bārbeles pagastā reģistrētajai biedrībai «Jaunatne smaidam».

Pieteikuma dokumenti – dzīves gājuma apraksts (CV), motivācijas vēstule, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas – līdz 11. jūnijam jāiesniedz Vecumnieku novada domes kancelejas nodaļas sekretārei-lietvedei Rīgas ielā 29 Vecumniekos; var sūtīt arī e-pastā vecumnieki@vecumnieki.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

;)

daudzi jaunieši ir visai ambiciozi un grib algā saņemt uzreiz tūkstoti», tāpēc, viņasprāt, liela vērtība ir tie, kuri sāk ar mazumiņu, apliecina sevi darbā un pakāpeniski veidojas un aug___vecie gan bez algas, auto un ambīcijām:)))

pirms gada, 2019.05.31 14:49

laiks

Vecie laimīgi un bez ambicijam,jo no darba pa taisno uz smilšu kalniņu.

pirms gada, 2019.05.31 19:57

Imants.

Protams labi pateikt-sākt ar mazumiņu,ja pašiem lielu,lielais vairumiņš.

pirms gada, 2019.05.31 16:43

M.P.

Kalnu gunčam pēdējais laiks ieviest domē mākoņstūmēju departamentu ar ģenerālo direktoru priekšgalā, kura alga būtu 6-7 tūkstoši un tad sev arī varētu nolikt tā ap 10 - 11 taukšķiem. Gan jau duraki pārdos pēdējo aitu un nodokļus nomaksās, lai mākoņstumšanas departamentam būtu ko izmaksāt par stumšanu. Ja tik tiešām uz vietas nevarēs savākt, tad vajag prasīt no izlīdzināšanas fonda, jo rīdzinieki un ventspilnieki ir gatavi maksāt diedelniekiem.

pirms gada, 2019.06.01 17:11

Vietējās ziņas