Vairākos Jelgavas apkaimes autobusu maršrutos iekļaus jaunas pieturvietas 2

Maršruta Nr.7352 Jelgava-Eleja-Bauska, Nr.7356 Jelgava-Emburga-Bauska, Nr.7360 Jelgava-Eleja-Tērvete-Jelgava un Nr.7365 Jelgava-Iecava-Bauska reisu kustības sarakstā tiks iekļautas vairākas jaunas pieturas, portālu informēja Autotransporta direkcijā.

Maršruta Jelgava-Eleja-Bauska autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc plkst.8, 12.05 un 15.20, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Stacijas iela" un "Savienības iela". Arī šī maršruta autobuss, kas no Jelgavas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc plkst.7.20, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Stacijas iela" un "Savienības iela". Savukārt autobuss, kas no Bauskas autoostas katru dienu no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc plkst.9, un autobuss, kas no Bauskas autoostas katru dienu izbraus plkst.10.20, 14 un 17.25, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Jelgavas stacija".

Maršruta Jelgava-Emburga-Bauska autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc plkst.16.05, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Cukurfabrika".

Savukārt maršruta Jelgava-Eleja-Tērvete-Jelgava autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc plkst.7.40, 14.15, 16.05 un 17.45, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Stacijas iela", "Savienības iela", "9.veikals" un "Jelgavas stacija".

Maršruta Jelgava-Iecava-Bauska autobuss, kas no Jelgavas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc plkst.7, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Cukurfabrika". Tāpat arī autobuss, kas no Bauskas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc plkst.8.40, un autobuss, kas no Bauskas autoostas izbrauc katru dienu plkst.17.10, pasažieru apmaiņu veiks pieturā "Cukurfabrika". 

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu nesaprotu

Veiks pasažieru apmaiņu!!!- kas tas tāds, nebūs vienkārši jauna pieturvieta, bet gan pasažieru apmaiņa- esošos metīs ārā un apmainīs pret citiem. Nu skan gan kaut kā dīvaini- pasažieru apmaiņas vietas!!!!-un ja nu nebūs ar ko mainīt, ko tad, esošos ārā nelaidīs, vai???

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.02 09:56

spirita

-kaa es smejos, ka brauc autobuss, -maminas seed busa guziņā, un laiž uz tirgu!- Buss brauc atpakaļ- maamiņas laiž maaja no bodeem ar pilnaam somiņām , busa guziņa!--- Gandriiz- kaa Ziemsvetku dzejolis man sanaaca, vai ne!?)))

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.02 12:01

Vietējās ziņas