Vairākus mēnešus neizdodas atrast vadītāju Vecumnieku pašvaldības ceļu apkopes uzņēmumam 3

Vecumnieku novada pašvaldība jau vairākus mēnešus ir izsludinājusi pieteikšanos uz ceļu apkopes un būvniecības SIA "Jaunolis" valdes locekļa amatu, taču bez rezultāta, noskaidroja aģentūra LETA.
Vecumnieku novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Agnese Čikule skaidroja, ka pērnā gada novembra beigās pašvaldība izbeiguši darba attiecības ar "Jaunoļa" valdes locekli Vasiliju Ņikiforovu, viņa veselības stāvokļa dēļ.

Vakantajam amatam izsludināts konkurss, taču tajā pretendentu pieteikumi netika saņemti. Izsludināts jauns konkurss, kurš arī noslēdzies bez rezultāta. Tagad kā pieteikšanās termiņš amatam noteikts 28.februāris, un jau ir saņemts viens pieteikums.

Lai nodrošinātu "Jaunoļa" darbu, pašlaik valdes locekļa pienākumus pilda Lauris Mediņš. Čikule pauda, ka viņš uzņēmumu vadīs līdz brīdim, kad likumā noteiktajā nominēšanas kārtībā kapitāla daļu turētājs amatā iecels šo vai citu kandidātu.

No pretendentiem valdes locekļa amatam tiek prasīta atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam, augstākā izglītība, kā arī kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu valdes locekļa pienākumus. Tāpat pašvaldība no kandidātiem sagaida datorprasmes un "B" kategorijas autovadītāja apliecību.

Amatam piedāvātais atalgojums ir 1026 eiro.

"Firmas.lv" dati liecina, ka 2018.gadā "Jaunoļa" apgrozījums bijis 284 112 eiro, uzņēmums cietis 6641 eiro zaudējumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

rūris

Tas gan brīnums, ka nevar atrast, kas vada. It īpaši Vecumniekos, kur pa pilnam ir to, kas aizpilda amatus un saņem tūkstošus par nekā nedarīšanu. Jā, par "vadīšanu".

pirms gada, 2020.02.22 07:47

Jo

tur jāstrādā un alga jānopelna !

pirms gada, 2020.02.22 19:40

interesanti...

... vai tad visi raduraksti pārlasīti? Vai aptrūkušies diletanti?

pirms gada, 2020.02.22 16:09

Vietējās ziņas